• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SBOT Sorunlar Çözümleri Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bushido
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sadece pt de kasanlara oluyorsa bot dosyalarında bir sorun var dosyaları komple sil botun güncel sürümünü yeniden indir bidaha ayarla yine yaparsa yaz buraya

yok sadece onlarda değil diğer charlardada oluyo ama cok sık değil

solo kasanlar gibi arada olsa zaten bişe demem ama ptde kasanları cok sık atıyor

botu silip güncelledim kaç kere ama nafile

Seni Sevmeyen ölsün Bushido helal sana sağol. Ellerine sağlık çok güzel bir anlatım olmuş :)

da bnm char nuke 78-80 winglerde kasıyorum char wingin peşinden gidiyor tıklıo winge 5-6 sn sonra attack yapıo ilkini vuruyor ikincisinide 3-4 sn sonra vuruyor oyundanmı internettenmi anlamadım snn sölediginide yaptım Iterate per mob a tıkladım yıne bişi olmadı ilkten düzelmişti şimdi yine bozdu. lütfen yardım yaw :(

Arkadaşlar lütfen yardım edelim 2 gündür silkroada giremiyorum Sbottada bu hatayı alıyorum
[10:23:00] * Login successfull, have fun :)
[10:23:14] * Set new Silkroad Directory to: C:\Program Files\Silkroad
[10:23:20] * Checking for updates...
[10:23:21] * Finished checking for updates!
[10:23:27] * Language packet: Detected english language!
[10:23:27] * Starting SRO Client!
[10:23:32] * Waiting for handle...
[10:28:32] *** FATAL! Couldn't get handle information from process (Timeout)...
[10:28:32] * Starting of sro_client.exe failed!
Normal sroyada giremiyorum silkroad guard geliyor dahada açılmıyor!!

Merhaba beyler.
Sbotta 3. Charı açmaya çalıştığımda şöyle bi hata vermektedir ;
[LOGINERROR] C7/1X Error
Autofixing configuration file. Please relogin.

Herşeyi denedim olmadı.Bi ara daha başıma gelmişti.Botun klasöründeki botcfg dosyasın da bazı rakamlarla oynayınac düzelmişti. Ama hangisiydi hatırlamıyorum :S

Arkadaşlar jangan cave girişte oyundan atıyor nedendir birde potçudan potları aldıktan sonra duruyor bunun bir çözümü varmıdır ??? acil lazım

sbot saldırmıyor skilleri ayarladm radius 80 yaptm ama bot saldırmıyor hiç bir şekilde ne yapmam lazım ??:nse::nse:

[10:03:42] * Starting SRO Client!
[10:03:47] * CRITICAL: Couldn't allocate remote memory1 (6)
[10:03:47] * CRITICAL: Couldn't write to memory1 (6)
[10:03:47] * CRITICAL: Couldn't allocate remote memory2 (6)
[10:03:47] * CRITICAL: Couldn't get context (6)
[10:03:47] * CRITICAL: Couldn't write to process (6)
[10:03:47] * CRITICAL: Couldn't set context (6)
[10:03:47] * CRITICAL: Error1 at startup (6)
[10:03:47] * Starting of sro_client.exe failed!,

bu hatayı alıyorum yardımcı olur musunuz

slm ark. bnm de sorum olacak içinden çıkamadımda sbot warrior buff basmıyor hersey tmm ama kendi bufunu bile acmiyor buffs whille training bolumunde mana skin ıron skın vital increase eklıyorum acmıyor atına raskele clerik bufu atıyorum ozamn acmaya baslıyor mana skin ıron skın vital increase bunları sonra party buff ta caliştıramadım bı ara bastı sonra tekrar basmamaya basladı... yarcı olacak ark. tesekkurler sımdıden

Moderatörün son düzenlenenleri:
herkese merhaba ben wınn kullanıyorum sbot alıcam ve sbotu çalıştırımı acaba sorun çıkartırmı bilmek istiyorum

sbot kullanmaya yeni başladım. Silkroad R oynuyorum. Silkroad R klasörünü seçtim ancak starting of sro_client.exe hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?

Verdği hata tam olarak şöyle:
[17:04:57] * Error, wrong client installed! Please install original client or reinstall SRO.
[17:04:57] * Starting of sro_client.exe failed!

Son düzenleme:
sbot kullanmaya yeni başladım. Silkroad R oynuyorum. Silkroad R klasörünü seçtim ancak starting of sro_client.exe hatası alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?

Verdği hata tam olarak şöyle:
[17:04:57] * Error, wrong client installed! Please install original client or reinstall SRO.
[17:04:57] * Starting of sro_client.exe failed!

Oyunu bilgisayarınızdan kaldırıp, tekrar yükleyin.

Kesin işe yarar dimi ? Şuan setup bilgisayarımda yok inmesini bekleyeceğim kesin çözüm olur mu yani :)?

----------

24ca4vb.gif
oyunu sildim şimdide yükleyemiyorum bu hata geliyor.

Arkadaşlar Sbot 1.99.68 patchinde oto res yapamıyorum yardım edebilecek var mı acil?

Edit: Arkadaşlar res yapıyor fakat silahı kendim değiştirmek zorunda kalıyorum. Kendisi Cleric Rod alıp res atmıyor ben alıyorum res atıyor sonra Staffı elime almazsam saldırı yapmıyor :S

Son düzenleme:
Giantlara saldırıyı giantlardan kaçışı vs nasıl ayarlarım arkadaşlar??

Giantlara saldırıyı giantlardan kaçışı vs nasıl ayarlarım arkadaşlar??
76425484.jpg

No Preference : Tercih Yok,
Preference : Tercih Et,
Avoid : Önle.

Yukarıda verdiğim resim "Setting" kategorisinde bulunuyor.Türkçe açıklamalarınıda verdim. :) Uygun bulduğuna tik atarsın.
NOT ; Sen "Önle" desende Giant mobu sana atak yaptığında bot o moba atak yapmaya başlar.Dediğin gibi mobtan kaçmak gibi birşey yok. :)

bot aracılıyla petimin sadece item ve para toplamasını nasıl ayarlayabilirim?ne yaptıysam olmadı.

bot aracılıyla petimin sadece item ve para toplamasını nasıl ayarlayabilirim?ne yaptıysam olmadı.

"6-)Pick via Pet: Pet aracılığıya topla."
Item ayarlamalarını yaptıktan sonra Pick via pet'e tik atın ve ayarları kaydedin. (Yukarıda verdiğim resim "Settings" bölümü altındadır.)

Son düzenleme:
Geri