• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SBOT Sorunlar Çözümleri Anlatım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bushido
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ya tek hesapla multi client giremiyorum nasıl giriliyor ya bi çözümü var mı

mereba benim bi sorum olucak s-bot mp-hp potu bittiğinde veya itemler krıldığında geri dönmüüyor kasmaya devam ediyor nasıl çözerim?

Sbot Un saat dilimi bizden kaç saat geriden gelio sitesinde Bot valid until: 2013-01-28 21:53:03 yazıo ama hala süresi bitmedi bi ögrene bilirmiyim zaman dilimini ona göre süresini uzatacam

benım sorum pt de warrıor char lure yaparken bardın bastıgı speed denk gelmedıgı ıcın warrıror yavas kosuyor ve lureyı yavas yapıyor acaba bard tın speed basma anı geldıgınde warrıorun kasma alanın ıcınde olmasını nasıl ayarlıyabılırım veya sureklı speed skılını bastırma ayarı varmıdır sbotta ?

benım sorum pt de warrıor char lure yaparken bardın bastıgı speed denk gelmedıgı ıcın warrıror yavas kosuyor ve lureyı yavas yapıyor acaba bard tın speed basma anı geldıgınde warrıorun kasma alanın ıcınde olmasını nasıl ayarlıyabılırım veya sureklı speed skılını bastırma ayarı varmıdır sbotta ?

Önceden bastırabiliyordun ama ***** joymax bard karakterin üzerinde speed varken tekrar speed basabilme özelliğini kaldırmış ben çözüm olarak bota 30 tane speed aldırıyorum çözüm bulursam seninlede paylaşırım.

hocam yanımdakı slotta adam sureklı bastırıyorda speed skılı warken ustune elınle basarsan basılıyor kosma skılı sanırsam 1 skıll bıttın mı butun skıllerı yenıden bas dıye bı secenek vardıda mana orbıt bıtınce bastırıolar ama nerden oluyor bılmıyorum

Bizim interneti biz 2 kişi kullanıyoruz. Aynı ıp oldugu için tek bilgisayar diyemi sayılır acaba hani sro en fazla 2 pc de açılıyorya, ondan sordum eger tek pc die sayılıyorsa bir ortak bulucamda :d

[02:19:10] Botu Durdur
[02:19:10] C7 Error. Login servers are having troubles.
[02:19:10] [AUTOLOGIN] Giriş için 1 dakika bekle
[02:20:10] Başlatılıyor "C:\Program Files\Silkroad\sro_client.exe /18 0 1"

2 gundur bu hatayi aliyorum yardim edin lutfen oyuna giremiyorum

C7 sizden kaynaklanan bir sorun değil Sw 'den kaynaklanan bir sorundur.

Bot cfg den mac adreslerini 0 olarak değiştir

Dostum ben 2 veya 3 charla aynı slota bota koydum ama birbirlerinin itemlerini almıyolar pt olarak bırakmakta istemiyorum Pt mob cıkmasın diye. bu konuyu açmayı şurdan gerekli buldum bnm charımın birisi mobun hp sini %20 e getirince pot bitti ve yattı diğer charda mobu kesti nova item düştü ancak itemi almadı diğer oyuncuya ait olduğu için bunu nasıl ayarlayabilirim

connection to silkroad server terminated (10054)

bu hatayı alıyorum Sbottan en fazla 2-3 saat oyunda kalıyor sonra charlar oyundan çıkıyor ne yapmam gerekli acil lütfen

ARKADAŞLAR KAFAYI BOZMAK ÜZEREYİM LÜTFEN Bİ YARDIM EDİN !!!!!! ...and start training after first connect kutusunu işaretliyorum ama bot otomatik girdigi zaman otamatik başlamıyo oldugu yerde bekliyo neden acaba bi yardım lütfen çıldırmak üzereyim !!!!

t7nwyd.png

Sbot Recovery Division kullanmıyor
ayarlar bu şekilde ama recovery kullanmıyor neden? çar 8/8 ptdeki cleric çarım önceden kullanıyordu skilli ne oldu bilmiyorum kullanmamaya başladı.

Geri