• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SeconderyPass Oluşturamama

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan alisbek
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

alisbek

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
5 Ağu 2009
Puanı
0
Merhabalar,yeni bir account açtım oyuna id ve pass la giriş yapıyorum ama passcode oluşturmaya kalktıgımda iki şifreyide yazıyorum confirm e bastıgımda öyle bekliyor hiç biryerede tıklanmıyor donup kalıyor acaba arkada 2 sro client daha açık ama başka bilgisayardada denedim tek başına açmayı yine donup kalıyor yardımcı olabilecek arkadaş var mı?

Aynı sorun bende de var. 2. şifreyi oluşturmuştum daha önce ama 2. şifreyi girdikten sonra confirme basıyorum öyle kalıyor. Ama hesapta char varsa donmadan giriyor oyuna yeni açılan hesaplarda mı sorun var acaba ???

Yok mu cevabını bilen ? bende aynı sorunu yaşıyorum

25 Ağustos 2015 bakımdan sonra bug meydana geldiği için passcode sistemi devredışıdır.
Joymax Portal Canlı Destek den bug rapor bildirimi yapılmış ancak henüz ciddi anlamda geridönüş sağlanamamıştır.

25 Ağustos 2015 bakımdan sonra bug meydana geldiği için passcode sistemi devredışıdır.
Joymax Portal Canlı Destek den bug rapor bildirimi yapılmış ancak henüz ciddi anlamda geridönüş sağlanamamıştır.
Pclerden kaynaklı bir sorun yok o zaman. Düzeltmelerini bekleyeceğiz öyleyse

Gelen kısa cevap beni tatmin etmedi :D
Kesin hatun, kız gibi kısa mesaj tribi atmış :D

"We are really sorry. We are talking with developers about it.
Please give us more time to fix it. We are going to fix it ASAP."

"Biz gerçekten üzgünüz. Biz bu konuda geliştiricileri ile konuşuyorsun.
Bize bunu düzeltmek için daha fazla zaman verin. Biz en kısa sürede bunu düzeltmek için gidiyoruz. "

Bende Merv de oynuyorum bir sıkıntı çıkmıyor bende ama üyeliğim biraz eski silkroad da kullandığım ile silkroad-r de açmıştım :)

Zaten Joymax türkçe desteği çekti siteden hiç hoşuma gitmedi :D

Hello. This is Silkroad Online.

All Servers will be undergoing Emergency Server Maintenance.

Game Maintenance Period: September 02, 2015 16:45 ~ 17:35 Joymax Standard Time

[Patch List]
• Server binary inspection.
• Second Password error fixed.

Thank you.

bug hem I-SRO hemde SRO-R de düzeltilmiştir.
konu kilitlenebilir.

Geri