• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sevgilim olurmusun ?

Kaan öldümü ?

_̅_̅(̅(̅_̅̅_̅̅_̅̅_̅̅_̅̅(ด้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็้้้้้้้้็็็็็้้้้้็็็็็

Yok vazgectim cevap vermekten. Once su hakana bi cevap vericem ama genede.

Benim dedigim olayda kiz "uff snne be slk .s" derken "isim olmaz senle, barz, defok git" demeye calisirken, burdaki senin guzelce iltifat ettigin kiz "uff hakan bi git :)" derken "ya deme soyle, tamam, utandirma :)" gibisinden kendini naza cekiyor sana.... Hala beni destekliyorsub aslinda.

Coco sana gelirsek. Anlattigin hikaye bana dunyanin her yerinde kabul goren kasar kelimesini andirdi !? Ozel olarak turk kizlarina yaptiklari kezban benzetmesine benzetemedim onu.

Ama tamam, bosverin. Bundan sonra basiti uyguliyicam. Icine yandigim forumunda tartismayi ben baslatmiyicam derdimi duzgun anlatamiyorum zaten. Sonradan dahil olurum ben takilin siz.

Kaya, kucuk eniste derken ne diyorsun anlamadim ama senden iyi bir sey cikmaz heralde diye dusunerek kiziyorum sana !!! :@

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

beyler ben bu şarkıyı 3 yıl önce bir pvp videosunda duymuştum bu aslında rock şarkısı ama pianoya uyarlamışlar şarkının ismini bilen söyleyebilirmi :D (şarkının içinde cannon kelimesi geçiyordu sanırım )

Yurt dışı gerçekten bambaşka bir yer. 1 hafta önce polonyalı bir kızla tanıştım, muhabbetimiz o kadar mükemmel ki ne kadar farklı dinlerden olsakta, ne kadar onunda benimde ingilizcem yetersiz olsada o kadar çok güzek anlaşıyoruz ki gerçekten mükemmel bir duygu. Kız 2 yıl sonra türkiyeye tatile gelicek ve seninle evlenip ya seninle kalıcam yada polonyaya götürücem seni diyor, senin için türk olabilirim hiç problem olmaz diyor. Bunları şaka amaçlı söylemiş olabilir diyeceksiniz ama bunları söylerken cameradaki mimikleri olsun, cümlelerdeki samimiyeti olsun gerçekten bambaşka birşey. Tanışalı 1 hafta olmasına rağmen kıza sevgilim diyorum, bunu türk kızına söylesek neler yapacağını tahmin edemeyiz. :D

Yurt dışı gerçekten bambaşka bir yer. 1 hafta önce polonyalı bir kızla tanıştım, muhabbetimiz o kadar mükemmel ki ne kadar farklı dinlerden olsakta, ne kadar onunda benimde ingilizcem yetersiz olsada o kadar çok güzek anlaşıyoruz ki gerçekten mükemmel bir duygu. Kız 2 yıl sonra türkiyeye tatile gelicek ve seninle evlenip ya seninle kalıcam yada polonyaya götürücem seni diyor, senin için türk olabilirim hiç problem olmaz diyor. Bunları şaka amaçlı söylemiş olabilir diyeceksiniz ama bunları söylerken cameradaki mimikleri olsun, cümlelerdeki samimiyeti olsun gerçekten bambaşka birşey. Tanışalı 1 hafta olmasına rağmen kıza sevgilim diyorum, bunu türk kızına söylesek neler yapacağını tahmin edemeyiz. :D
Erinç, dikkat et travesti çıkmasın kanka. :) Onun haricinde mutluluklar dilerim. :D

istanbulda dersiniz ama hani böyle nişantaşıdır taksimdir bostancıdır o tür yerlerin merkezlerinde :D

----------

sevgilim olurmusun ?

üff gdrmsn be slk :s

sevgilim olurmusun

üff sn kmsn be bnm svglm vr slk :s

sevgilim olurmusun

inş cnm ya :) :) :)

Yok oğlum orjinal polonya kızı, ingilizceyi geliştirmek için tanıştım farklı duygular içine girdik bende anlamadım. :D

Ayrıca teşekkürler. :D
Allah Allah bak sen şu işe :D sarışın,mavi gözlü bir akrabası varmıymış bir sorsana :D

istanbulda dersiniz ama hani böyle nişantaşıdır taksimdir bostancıdır o tür yerlerin merkezlerinde :D

----------

sevgilim olurmusun ?

üff gdrmsn be slk :s

sevgilim olurmusun

üff sn kmsn be bnm svglm vr slk :s

sevgilim olurmusun

inş cnm ya :) :) :)

Bencede aynısı olurdu yada direk ağız burun dalarlar. :D

sanırım şöyle bi vücudum olunca

385743_10151157205939407_1558287225_n_1_1368089252_540x540.jpg

bendede o özgüven olucak :(

Geri