• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sevgilim olurmusun ?

muğla valiliğinin önünde 6 kişiye teklif ettim güzel bir serenat ve 3 tl lik bir taç hazırlamıştım fakat elim boş döndüm ve arkadaşlarıma madara olmuştum :(

Tüm deneyleri izlemek için whatever yazın youtubenın sonuna :D

Kızlar soruyor benimle şey yaparmısın o brain denen oğaln da soruyor kızlara falan deniyorlar :D 6 günde 550 bin izlenmiş :D

Sarışın mavi gözlü kız olsun sabah-akşam her yere götürürüm :D dünyanın dört bir yerinde 3 er 5 şer sarışın,mavi gözlü kızları götürenler var ben niye onlardan biri olmayayım ? :D
2-3 sene sonra hakan ile polonyaya gidiyoruz, gelmek istermisin? Ben orda sevdiğim kız ile evlenicem sanada ayarlarız birşeyler. :D

Kızdan nasıl öpücük alınır var da şimdi koysam ramazan'da milleti günaha sokarım :pispis İsterseniz bir bakın ama denemeyin,

Bence artık bu konuyu Ümit abiye açmanın vakti geldi. Off-Topic'i daha fazla kirletmeden yeni yer açılsın bu tarz şeyler için :D :D :D

bir an düşünüyosun böyle bir şey deniyimmi diye sonra diyosun la bura türkiye adamı gırarlar

LA neler var neler ya hepsine baktım coşku geldi bi an abi ne kızlar varmış ya höh dedim

Yurt dışı bir başka ben bunu bilir bunu söylerim uleeeyn.

NOT: 2-3 sene sonra polonyaya gitmeyi düşünen arkadaşlar isimlerini bana yazdırabilirler. Gelenleri nikah şahidi yapıcam. :D

Son düzenleme:
Yurt dışı bir başka ben bunu bilir bunu söylerim uleeeyn.

NOT: 2-3 sene sonra polonyaya gitmeyi düşünen arkadaşlar isimlerini bana yazdırabilirler. Gelenleri nikah şahidi yapıcam. :D
Gönül isterdi gelelim hem bu önemli anında yanında olalım hem de gezelim görelim Polonya'nın güzelliklerini ama nasip ya :/

2. video ne öyle abi

-Buraya GEL
+Tamam
-Numarını yaz
+Tamam o.O

+ olarak bu tarz videolar atında izleyek :(

Geri