• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silah Değiştirme Buff Ayarları ve Devil Spirit Kullanma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ALYANS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
38
1be44701.png

Silahınız inventoryde 1. slotta olmalıdır.

Bu botu party buffer olarak kullanamazsınız yalnızca kendine basılan buffları basar parti üyelerine buff veremez.

1) Hem eu hem china çarlarda buffları sorunsuz kullanması için botun inventorysinden silahınızı seçin.

2) "set 1st weapon" butonuna tıklayın.

3) Eu çarlarda 2. silah buffları için yine botun inventorysinden 2. silahınızı seçin.

4) "Set 2nd weapon" butonuna tıklayın.

Bu yöntem silahların ismini buff bölümüne hızlı ve doğru şekilde yazmayı sağlar. Elle yazılan silah isimlerinde hata olursa buffları düzgün kullanmaz.

Kasarken kullanılan 1. silah bufflarını buff skills bölümünden primary ye, 2. silah bufflarını aynı bölümden secondaryye yerleştirmek gereklidir.

Skillerinizi uplayınca ''refresh all used skill'' tıklayarak ya da kaldırıp yeniden ekleyerek skillerinizi yenileyin

skiller yenilenmezse bot kasmadan bekler.

2rxvhgl.png

Giant ve party monsterlerde özel buff kullanma

Bless spell gibi özel buffları sadece giant ve parti monsterlere karşı kullanmak için
buff bölümünden hem secondary hemde giant/pt bölümüne eklemek gerekir.

Devil spirit skillini basması için resimde gördüğünüz skilli primary bufflara ekleyin.

Devil spiriti elle basmayın botun kendisinin basmasını sağlayın.

Süresi bitincede (7 günlük kullanım süresi) primary bufflardan kaldırmayı unutmayın aksi halde bot atak yapmayarak çarınızı kasmayacaktır.

Son düzenleme:
teşekürler ama silahi değiştirmio silahi sen değiştiriresen buf'u basiyor:S

kardesim normal sro client uptade hatası verıyor ya nasıl düzeltebilirim. ?

Ah Ergin program süper daha fazlasını istemek açlık nankörlük olur bir hatası var sorma xD gerçi sende farkındasındır. 2. silahı alıp tam buf atcağı zaman karşı taraftan yere devirme,serme fln yediğinde o yeniden atana kadar bekliyor. Bu nasıl düzelir diye düşündüm ettim ama çok zor =)

Est xD taş gibi bot ne idaresi çok program bilmem ama isro kullandım mbot kullandım en serisi bu. Yeni event fln gelsin adam hemen uyarlıyor yeni sürümünü çıkarıyor. Çok beğeniyorum hayırlısı bakalım =)

ya bnm bot daha dün oto life basıyor buqun basamıyorm acıl yardm lütfen afk olamıyorm 2 de bır pc basına gelıyorum :S

ya bnm bot daha dün oto life basıyor buqun basamıyorm acıl yardm lütfen afk olamıyorm 2 de bır pc basına gelıyorum :S

skilleri upladıysan kaldır yeniden ekle refresh yap, yeni silah kullanmaya başladıysan silahın adını buff bölümüne ekle (yaz).

Arkadaşlar ibotta int ve str buff basma varmı aradım ama bulamadım :(:(

Envanterin 1. slotuna koymamışım pardon . :S yardım için teşekkürler bu arada

teşekürler ama silahi değiştirmio silahi sen değiştiriresen buf'u basiyor:S

bu arkadaşımız haklı silahı değiştirmiyor bot :S

Envanterin 1. slotuna koymamışım pardon . :S yardım için teşekkürler bu arada

qzL ama kardes char bard sen oraya bless falan koymussun xD

Bravo süper tespitler.

Geri