• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silah Değiştirme Buff Ayarları ve Devil Spirit Kullanma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ALYANS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yaw Beyler Ne yaptım Ettimse oLmuyor İbotunu ÇaLıştıramıyorum 1 iniz yardım etsin yaw :S:S

Moderatörün son düzenlenenleri:
benim bot normalde gayet iyi buf basıyordu ama şuanda nedense silahları çok hızlı değiştiriyor ve buf basamadan oyundan atıyor cleric buflarını basamıyorum skilleri yaptım isimleri doğru yazılı silahların her ayarı tamam ama çok hızlı değişiyo bi ona bi ona durmadan ve dc veriyor bi yardım edin yav

----------

sorunu çözmüş bulunmakdayım:D Delay'ı 500 yapmışım 5000 olması gerekirken bunun için 5saniyede değilde 5salise bekliyormuş silahda

2. silah bufflarının süresine (delay) dokunmayın sorun çıkarıyor. Normal ayarı 2000

silah çantada değildir, dayanıklılığı 1in altına düşmüştür ya da silahı takmak için lvlin yetmiyor olabilir

Ya kardes bnim charım chine bow firedeki " Fire Shield - Emperor " sıkılini basmak istiorm ama olmıyor. kalkanı eline almıo napıcam ???

----------

Kalkanım 5 dg ondanmıdır ??

Kalkan bufunu basıyormu onu bilmiyorum konudaki gibi kalkanı 2. silah olarak göster ve inventoryde 1. slota koy basarsa öyle basar basmıyorsa yapacak birşey yok. birde kalkanla silahı değiştirince kalkan inventoryde başka slota gidebiliyor o yüzden sorun olur.

benm çin int ve eu wiz var ikiside buffı bikere şehirde basıyo o bufflar bitince bir daha basmıyo bazen oyuna ilk girdigimde basıyo bir daha basmıyo eu da silah 1nci slotta ve isinmleri dogru girdim çindede saten 1 tane silahvar sword onuda dogru girdim yardım lütfen

aynen shild almıyor 2.silah olarak neden seçilmiyor kalkan yapmaya çalışıyorum ama olmuyor bir türlü sanırım açmıcaz onu yapacak bi şey yok gibi

benm çin int ve eu wiz var ikiside buffı bikere şehirde basıyo o bufflar bitince bir daha basmıyo bazen oyuna ilk girdigimde basıyo bir daha basmıyo eu da silah 1nci slotta ve isinmleri dogru girdim çindede saten 1 tane silahvar sword onuda dogru girdim yardım lütfen
Buffları secondary kısmına koyun ve "Always On" seçeneğini işaretleyin.

1. silahın aıdnı doğru yazdığınızdan emin olun ve 1. slota koyun

bende bunu arıyordum. bır cok soruma yanıt oldu dıyebılırım eyw. anlatım ıcın

oncelıkle herkese selam ı botu 4 aydır kullanıyorum ... ama ne yaptıysam bot buffları basmıyor... skıllerı uplynca yenılıyorum sılahı alınca yenılıyorum .. ayarlarını yaptım herseyı tamam ama calısmıyor... buffları sadece oyunu botla calıstrdıgm ılk bot kullanım suresınce basıyor .. sonra mesela sehre gıdp gerı geldıgmde buffları bsmadan devam edıyo kasmaya... artık cıldırmak uzeryım pc basından ayrılamaz oldum. LUTFEN YARDIMCI OLUN SIMDIDEN COK AMA COK TESEKKURLER...:(

----------

oncelıkle herkese selam ı botu 4 aydır kullanıyorum ... ama ne yaptıysam bot buffları basmıyor... skıllerı uplynca yenılıyorum sılahı alınca yenılıyorum .. ayarlarını yaptım herseyı tamam ama calısmıyor... buffları sadece oyunu botla calıstrdıgm ılk bot kullanım suresınce basıyor .. sonra mesela sehre gıdp gerı geldıgmde buffları bsmadan devam edıyo kasmaya... artık cıldırmak uzeryım pc basından ayrılamaz oldum. LUTFEN YARDIMCI OLUN SIMDIDEN COK AMA COK TESEKKURLER...:(

Geri