• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online %90 Lag Azaltma Yöntemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
akut 13 ün lagkiller programı aynı işlemvi görmüotmu bence o daha koly

teşekkürler gzl program akutunki ping atarken çok kasıor bu gzlmiş ;) teşekkürler lag azaldı gibi ama bazende ful lag oluo bi yere tıklıom 20sniyede gdio:D

yeni patchten sonra 1 kere bile dc yemedim, bunu yaptım lag başladı eventta dc yedim

ben hayatımda bu kadar faydalı bir konu görmedim :)= çok teşekkür ederim.. şu an aldığın duayla cennetten kat beğenmeye başla :) öyle bi dua ettim :D

Evet deniyorum şuan.Ama biz ne yaptık şimdi.DNS'yimi temizledik?

OHA lan cidden :d
gıdım lag yok teşekkürler valla çok sağol

bu komutu silkroad sitesine baglanıp da yapablrsn. bu komut şöyle diyor. ben şuanda gördüğünüz yere baglıyım
ben şuanda gördüğünüz yere baglıyım

böyle sürekli yeniliyor. ping demek serverla senin arandaki verinin verilip alınma hızı demektir. burda da kendini server a hatırlatıyo gibi birşey oluyo

Bildiğimiz ping atma işlemi.Bunun için programlarda yapmışlardı.Her yerde işe yarar. İnterneti sorunlu olanlarda deneyebilir :)

Ya Oraya Anlatım Koyuyoruz , Binbir Soru Geliyor , Bi Kere Harfi Harfine Yapamazmısınız Arkadaşlar :)

ALakası Yok . Sadece Ip ni Yeniliyor . Arasındaki O Pürüzlü Olan Kablo Bağı Olur . Onun Sıfırlamasına Yardımcı Olup Yapıyor . Dikkat Ettiysen orda Temizlendi Diye Bir Kod Yazıyor. Ondan Sonra PİNG Atmaya Başlıyor. Diğer Oyunlarda da İşe Yarıyor.

ping demek veri pakedenin en düşük parçasını göndermek ve karşılık beklemek demektir. bunu hackerler ddos atack saldırılarında kullanırlar normalde. bağlantıyı stabil tutma açısındanda kullanışlıdır. yanlız senin ping i yerel ağ içinde atıyorsun , joymax ın sunucusuna değil.

hatta burda yanlış anlaşılan pingi kendi ip ne atman oluyor modeme ping filan attıgın yok 192.168.2.1 airtes modemin sabit yerel ağdaki ip sidir. ondan sonra kullanıcılar 192.168.2.2 ve 192.168.2.3 diye devam eder.

sen ilk komutta yerel ağdaki ip adresini öğreniyorsun
ikinci kodda dns log larını siliyorsun
üçüncü koddada kendi makinene ping atıyorsun.

ping atmasanızda bu çalışır. önemli olan dns log larını temizlemek.

yarım yamalak bilgilerle, bilmişlik yapmayalım...

Geri