• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online %90 Lag Azaltma Yöntemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende de öyle diyor :/ yardım edebilir misiniz ?

----------

34te6nd.jpg
İşletim Sisteminiz Güncelmi Günclleyip Öyle Deneyin.

eLLerine SaqLıkda Bu sende Ip adresi 192.168.2.2 yazıyor Bizdemi onu yazcgız yoksa bizde yazan Ip adresinimi ?

Benim rahat 10dkdir durmdi bu eleman Superonline kullaniyorum ne yapicam bunu kapiyim mi kalsin mi usta <3 :D

En sonunda yaptıgım işlemde Zaman aşımına ugrandı diyor neden ola bilir bu ?

alakası bile yok senin yapabilceğin en çok intenet sayfalarını kapatıp msnger vb. internetle alakalı olan şeyler facebook mynet vb. şeyleri kapıtıcaksın.Download yapmyıyacaksın netine başkasının bağlanmasına izin vermiyceksin :)

ya 4 dk oldu hala o yazılar ayrıyetten bende skill vururken falan beklemiyor bendeki lag tıklıyorum adam 2 saniye sonra gidiyo tıkladıım yere :S

mbps ile alakası yok işe yarasaydı 1 mbps de de işe yarardı. bende de hiçbir değişiklik yok yine de emeğine sağlık.

Son düzenleme:
makinaya reset atin ayni ise yariyo:)) msn kapat onu kapat bunu kapat tabikide lag olamaz...... makinan guzelse lag olmiyo zaten

Geri