• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online %90 Lag Azaltma Yöntemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
waLLa cok saol birader ya harbi yarıyor haa ÇOK SAOL ALLAH RAZI OLSUN :D

----------

ya vallaha deneyin cok süper bişey bu lag kesildi hacı abi eline sağlık senin ya ALLAH RAZI OLSUN

kardeş ben yazdım comut sistemine ipconfig/flushdns altında istenen işlem için yükseltme gerekiyor diyo bunun sebebi nedir ?

kardeş ben yazdım comut sistemine ipconfig/flushdns altında istenen işlem için yükseltme gerekiyor diyo bunun sebebi nedir ?
bende de öyle diyor :/ yardım edebilir misiniz ?

----------

34te6nd.jpg

Merhaba Blackstay Kardeş Bunun Ben Daha Kısa Yolunu Biliyorum Her GiriŞte Yapmamak İçin Konuna Eklersen Sevinirim:

İlk Bi Metin Belgesi Acın
Oraya Sunları Yazın:
ipconfig
ipconfig/flushdns
ping -t 192.168.2.2 ( Tabi Kendi İp Niz Neyse Onu Yazcaksınız)

Sonra Farklı KaydeT yapın
Oraya Sonunu .txt Silin Yerine .bat Yazın
Acın o Dosyayı Herzmn Oto Yapsın o İşlemi xD xD Bukadar Basit Hadi Kolay Gele

----------

windows 7 için ne yapmak lazım ?
Win7 İçin De Baslata Tıkla Orda Boşluk Var Arama Boşlugu Oraya CMD Yaz Enter Yap Sonrasını Koundan Devam Edebilirsin

Pardon Flood Oldu Galiba

----------

Vista İçin Yine Win 7 Gibi Yapın

ping -t "kendi ip numaram"
Bunu yaptığım zaman bitmek bilmiyor... 10 dk. oldu hala devam ediyor^^

(konu açacaktım dün denedim ama hala konularım boş olduğu için sanırım beceremedim )
legend 7 ile gelen job itemlerini nasıl güçlendirildiğini veya en önemlisi nasıl özellik eklendiğini bilen varsa yardımcı olabilirmi bir kaç tane taktım savunmayı da fazla artırmıyorlar zaten anca özellik eklenirse işe yarar hala gelirler

bendeki itemler bunlar

Geri