• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R l Toplanıyoruz.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beyler guild kuruldu seviye atlattık gelecek olanlar lütfen ZACA ya pm atsın başladık kasmaya.

gobideyim 91 çarım var 1buçuk ay sürede yaptım ilk çarım swdeki gelirseniz yardımcı olurum ama para sıkıntısı çekiyorum şuan söylyim :)

gobideyim 91 çarım var 1buçuk ay sürede yaptım ilk çarım swdeki gelirseniz yardımcı olurum ama para sıkıntısı çekiyorum şuan söylyim :)

Valla hacı saol biz guildi kurduk burda 3 level falan yaptık para sıkıntımız yok şuanlık yinede teşekkürler ama :)

1000 'i gerçek oyuncu desek 200 'ü ek hesap desek 800 kişiden 500 'ü botda yani afk desek 4-5 tanesi siz desek kaldı 395 kişi bence güzel bir rakam. :D

Alakası bile yok , sadece hotanda o kadar kişi var . Ayrıca bot o kadar yaygın değil .

Evet başladık oyunda birkaç arkadaşla tanıştık ve onların guildi ile birleşmeye karar verdik kasılmaya devam ediyoruz

S.a beyler bende başlamıştım size yakın hatta gezerken gördüm sizi 49 lwl bowcuyum çok güzel bi sv gerçekten Nick : I_MuHaRiP_I tanışırsak sevinirim ... :shm:

Bende başlamış bulunmaktayım. Oyun gerçekten güzel başlangıç itemleri ayrı bir hava katmış oyuna.
l8h30.jpg

l8h5x.jpg

Beyler benim oyundaki ismim Ekesbk ben oyunda fazla duramıyorum pc basında yani siz goktugZACA ya pm atın o ilgilenir sizinle

Şöyle bir şey desek? SRO-R Files yani İSRO files açılmış bir private server olsa özellikle dikkat edin vsro değil iSRO son sürüm. :)

SRO-R Oyuncularının bir çoğunu çeker mi? 130 CAP - 130 Skills gibi. :)

Geri