• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R l Toplanıyoruz.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şöyle bir şey desek? SRO-R Files yani İSRO files açılmış bir private server olsa özellikle dikkat edin vsro değil iSRO son sürüm. :)

SRO-R Oyuncularının bir çoğunu çeker mi? 130 CAP - 130 Skills gibi. :)

Kendi düşüncemi söyleyim zaten Sro-R bir çok sun item pre falan veriyor o yüzden kimsenin orjinali bırakıp pvpye geçeceğini düşünmüyorum benim fikrim buda tabiki

Şöyle bir şey desek? SRO-R Files yani İSRO files açılmış bir private server olsa özellikle dikkat edin vsro değil iSRO son sürüm. :)

çekmez bence private serverlara harcayacağın zamanı silkroad r ye harcasan hiç değilse 80 90 100 lv charın olur takılırsın kapanma ihtimalide yok ama tek sıkıntı silkroad r de unique 120 lv adam demon kesemiyor :D

Biz zaten artık Pvp serverlerden bıktıgımız için silkroad r ye başlama kararı aldık. Şuana kadar oynadık da ne oldu oynamadıgımız pvp server kalmadı sonuç? '' 0 '' tabi ki eglendik harika bir ortam kurduk ama sonu geldi artık.

Kişiden kişiye değişir fakat ben bundan sonra private serverde oynıyacagımı düşünmüyorum . Emek verirsem buna veririm hiç olmadı boşa gitmez.

----------

Bu arada oyundan bana mesaj atabilirsiniz '' goktugZACA '' , fakat şuan oyuna bakamıyorum siz mesaj atın ben size dönerim.

Gel kardeşim ne demek . Başlamak derken Ben ve FireLeader önceden kasmıştık şuan ben 50+ leveliz. Fakat aramıza yeni arkadaşlarda katıldı gel sende beraber oynarız 1 2 güne +50 olursunuz zaten.

Ben de oynuyordum bir ara, 55 civarında bir nuker vardı da hangi server bilmiyorum, bi indireyim bakayım :D Thebes'te misiniz siz ?

Aslında bu kadar oyuncu içinde bir birlik kuramadık.Bu oyunda herkes olmuş prof. profesyonel bir şekilde birleşsek istikrar gösterebilsek nam salarız bu oyunda ama yıllardır bir birleşemedik gitti. :(

Aslında bu kadar oyuncu içinde bir birlik kuramadık.Bu oyunda herkes olmuş prof. profesyonel bir şekilde birleşsek istikrar gösterebilsek nam salarız bu oyunda ama yıllardır bir birleşemedik gitti. :(
Abi birleşip 0 dan kasmak olanaksız bir şey ama +100 den sonra birleşmek gayet olanaklı bir şey.

Abi biz suan birleşebilecegimiz kadar ugraşıyoruz :D furkan ben zafer samet 1 - 2 kişi daha işte ayakta tutunuyoruz. Cidden oyun çok degişik zevk verici.

@ZACA benide yaz kardeşim bende geliyorum oyundan PublicAgent zaten bilirsin :)

Şuan devam edenler :

icon_tik.gif
ZACA
icon_tik.gif
FireLeader_
icon_tik.gif
ByKuzgun
icon_tik.gif
KissBerry
icon_tik.gif
PublicAgent
icon_tik.gif