• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R Oynuyoruz

Eskiden MarveL olarak oynamıştık ama ekip fenaydı 40/50 30'unda Pre vardı çok sağlam başlamıştık sonra herkes oyunu bıraktı nedense..

Eskiden MarveL olarak oynamıştık ama ekip fenaydı 40/50 30'unda Pre vardı çok sağlam başlamıştık sonra herkes oyunu bıraktı nedense..

Bende o zaman oynadım beraber, sonra Silkroad-R geçme durumu oldu orada da ekip kuruldu sonra millet yine bıraktı niye bıraktılar bende hatırlamıyorum :D

----------

Alex'de dolaşırken :ugly:

ql75VQ.jpg

Şöyleki @Saint Emre ile hotanda çok fena silk ticareti yapıyorduk lakin bi baktık ki oyunun üst levellerinde çok fazla haksızlık var bizim için sorun olmadığı halde bıraktık biz zaten yolumuzu buluyorduk ama diğer insanlar haksızlığa uğruyordu.

Arkadaşlar yakında oyuna 15 DG geleceğini tahmin ediyorum. Ayrıca konuda güncel kalsın diye yazdım :D

Son düzenleme:
Silkroad-R de çok lag var ya nasıl oynancak

Sunucular Kore de olduğu için sunucudan kaynaklı sanıyorsam. Buna çözümü şirketin üretmesi gerekiyor bize de bir sorun yaşıyor isek onlara iletmeye çalışmalıyız.
Ben şu aralar çok açık olamıyorum karakterde, sadece görev videosu hazırlamak için yapıp çıkıyorum sonra render ve altyazı ile biraz vakit geçirdiğimden girip 1 2 saat oynamak pek nasip olmadı.

Sunucular Kore de olduğu için sunucudan kaynaklı sanıyorsam. Buna çözümü şirketin üretmesi gerekiyor bize de bir sorun yaşıyor isek onlara iletmeye çalışmalıyız.
Ben şu aralar çok açık olamıyorum karakterde, sadece görev videosu hazırlamak için yapıp çıkıyorum sonra render ve altyazı ile biraz vakit geçirdiğimden girip 1 2 saat oynamak pek nasip olmadı.

Girdiğim gibi karakteri hareket ettirmek de bile zorlandım. Çok içler açısı bir durum. Kasma olayı çok fena

Adam gibi bir pvp server bulamadık, nasıl hacım Sro-R Globalden farkı ne

Selamun Aleykum Hades Serverınden iyi oyuncular varsa tanısalım :pro

Arkadaşlar yeni Dungeon gelmiştir. İçerisinde 125 Level Uniquler bulunuyor. Yakında detaylı anlatımını sizlere yapmayı düşünüyorum.

NW959a.jpg

Arkadaslar ne oluyor anlamadım bir ekran kartı yandı şimdide ekran gitti arkadas nazarmı ediyorlar anlamadim :fpalm insaAllah kısa süre içinde geri dönüş yapacağım.

----------

Thebes de başladım nick: 1TurkVar Acadmy için pm atın.

Hacı hadese başla bence çünkü biz oradayız. (Globali diyorum)

Arkadaslar ne oluyor anlamadım bir ekran kartı yandı şimdide ekran gitti arkadas nazarmı ediyorlar anlamadim :fpalm insaAllah kısa süre içinde geri dönüş yapacağım.

----------

Hacı hadese başla bence çünkü biz oradayız. (Globali diyorum)

Hades'te çok silk yedirmek gerekmez mi yav :D Kasmak için.

Hades'te çok silk yedirmek gerekmez mi yav :D Kasmak için.

Eğer görevler ile ilerlersen pek silke ihtiyaç kalmayabilir. Ha ama alırsın 5 silke exp kağıdı filan orasını bilmem. Joymax oyun içindeki görevleri outposta kaydırarak yeni baslayan oyunculara destek veriyor. Başlangıçta 1 aylık pre bide 80 olunca pre bide yeni etkinlik geldi o bahane ilede iyi kasılabilirsin diye düşünüyorum.

Geri