• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R Oynuyoruz

Eğer görevler ile ilerlersen pek silke ihtiyaç kalmayabilir. Ha ama alırsın 5 silke exp kağıdı filan orasını bilmem. Joymax oyun içindeki görevleri outposta kaydırarak yeni baslayan oyunculara destek veriyor. Başlangıçta 1 aylık pre bide 80 olunca pre bide yeni etkinlik geldi o bahane ilede iyi kasılabilirsin diye düşünüyorum.

Hmm indireyim o zaman.

az bekle ben guild kuracam orda toplanacaz :)

Sorun Start a basınca SRO_Client açılmıyor :D
n25ZlB.jpg

Ben şu an Windows 7 Ultimate de giriyorum pek hata vermiyor. Ama bu sorun sanırsam genel bir problem.

Joymax ile iletişime geçtim bakalım :D Hep özür diliyorlar ama sonuç

----------

Joymax ile iletişime geçtim bakalım :D Hep özür diliyorlar ama sonuç

We are really sorry. We are talking with develpoers about it.
Please give us more time to fix it. We are going to fix it ASAP.

Start'a basıyorum ama gelen giden yok. Bazen bağlantı hatası veriyordu fakat kapa aç la start geliyor. Start'a bas öyle launcher kalıyor.

Acaba HackShield update yapması gerekiyor onun içinde senin kullandığın güvenlik programı engelliyor olabilir mi? Kesin bir bilgim yok. Fakat kullandığınız PC kullanıcısının belki yetkisi kısıtlı da olabilir.

Acaba HackShield update yapması gerekiyor onun içinde senin kullandığın güvenlik programı engelliyor olabilir mi? Kesin bir bilgim yok. Fakat kullandığınız PC kullanıcısının belki yetkisi kısıtlı da olabilir.

Denedim. Global'de bu sorun çıktı. SRO-R yüklüyken hata veriyordu ama giriş ekranı geliyordu. Loader tarzı bir şey var mı acaba?

Geri