• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad-R Oynuyoruz

Eski İsro oyuncuydum bi ara Silkroad Aşkım kabardı Silkroad-R başlamıştım ama tek çekılmedı :D Devam edıyorsanız Silkroad-R pc ye kurayim hemen :D

Son düzenleme:
Hades'te piyasa nasıl ? İtemler kaçtan gidiyor gold,tl vs olarak ?

Hades'te piyasa nasıl ? İtemler kaçtan gidiyor gold,tl vs olarak ?

4B oyun parasına örnek veriyorum sen 13 DG Legend set alabilirsin. Ama oyun parası alacaksan Hades'te diğer serverlerde gold 0.80 kuruştan satılıyorsa (örnek veriyorum) Hades'te 1.15 kuruştan satılıyor 100m.

Ben Chronos'ta ölü bir tavşan peti almaya kalktım 800m den koymuşlar, Hades te bu ölü peti 200 en fazla 350m ye alırsın bana göre biraz daha avantajlı burası (Oyun İçi)

1rYm1A.jpg

Hades'e bekleriz :D

Akıcı şekilde oynayabiliyor musunuz? Lag seviyesi nasıl acaba?

Global Sro daki nicklerinizi öğrenme şansım varmı acaba ? :D

Benimki de MY46 bekliyoruz inşaALLAH.

Bence Avrupa açabilirsin wizz yada warrior?

İkincil şifre oluştururken öyle beklıyor yav :/ 20 dk oyunu ındırdım kurdum guncelledım yarım saat de bı ıkıncıl şifre olusturup karakter yaratamadm kafayı yıycem

Geri