• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Sizce Dershane Şartmı ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bende TM öğrencisiyim üniversite de hangi bölümü istiyorsun ?

Dershane bilgileri beynine sokmuyor..Eksiğin varsa ve gerçekten öğrenmek-çalışmak-bir şeyleri kazanmak istiyorsan yardımcı oluyorlar ha ama bir arkadaş demiş dershane git üstüne 3-4 kaynaktan vs daha çalış bana göre yanlış neden diye sorucaksın çünkü insanız her gün ders olmazki belirli bir program vs bir şey yapıp onada uyman gerekiyor ki hani zorlada soru çözemezsin çalışamazsın birazda insanın içinde olucak o heves-istek şimdi yazmışsın mesela lol oynuyorum vakit geçirmek için diye ama senin yaşındaki bir başkası soru çözüyor - kitap okuyor şuan belki koca bir yazı - tatili gidicek ama senden kim bilir kaç adım önde olucak

Temelin yok ise şart kardeşim.

Ya kendi kafana göre günde 6 saat çalışırsın.

Ya da dershane programına uyar çayını içersin.

Dershane bilgileri beynine sokmuyor..Eksiğin varsa ve gerçekten öğrenmek-çalışmak-bir şeyleri kazanmak istiyorsan yardımcı oluyorlar ha ama bir arkadaş demiş dershane git üstüne 3-4 kaynaktan vs daha çalış bana göre yanlış neden diye sorucaksın çünkü insanız her gün ders olmazki belirli bir program vs bir şey yapıp onada uyman gerekiyor ki hani zorlada soru çözemezsin çalışamazsın birazda insanın içinde olucak o heves-istek şimdi yazmışsın mesela lol oynuyorum vakit geçirmek için diye ama senin yaşındaki bir başkası soru çözüyor - kitap okuyor şuan belki koca bir yazı - tatili gidicek ama senden kim bilir kaç adım önde olucak

Biraz insanın İçinde Olacak diyorsunda Bana Sorarsan Zevk Alarak Ders Calısna yoktur Şu hayatta bi amacı oldugu için ders calısan vardır diye düşünüyorum :)

Biraz insanın İçinde Olacak diyorsunda Bana Sorarsan Zevk Alarak Ders Calısna yoktur Şu hayatta bi amacı oldugu için ders calısan vardır diye düşünüyorum :)
düşüncene saygı duyarımda öyle psiko insanlar var ki adamlar lise 1 de başlıyor ders çalışmaya + dershane öyle hazırlanıyorlar onu demek istedim :D

Geri