• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SmartRam ile RAM Kullamını Azaltın ! [Yeni versionu indirin]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan necrona
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bilgisayar özelliklerinden kaynaklanıyor olabilir.

oyunda bir adamla tanıştım bana 4 char açabildiğini söyledi Sbot kullanıyormuş. O da ''bilgisayarından kaynaklanıyordur'' dedi. Özellikleri derken Ram ekran kartı işlemci vs. mi yoksa başka bir şey mi?

kardeş bi tnaesı 500.000 diğeri 220.000 binneden düşmüyor offf

Son düzenleme:
Bunun rama bi zararı olurmu ???

----------

w7 ultimate 32bit calısırmı ve ram e zararı olurmu

Bu gibi programlar (Advantec System Care,Game Booster) vb. ram yanma gibi sorun ihtimalleri taşır baştan bunu sölim.

Bunun gibi durumlardan kesinlikle MAXİGAME.ORG sitesi sorumlu değildir.

----------

Programın güncel sorunsuz çalışan son version linki eklendi.

Programın güncel yasal lisans anahtarlarını internetten kolayca bulabilirsiniz ;)

ok saol indirmiyim bişi felan olur :)

----------

SRO R NİN loader varmı ?

----------

bilgisayarın hızlanması ve biraz daha kasmasını engellememk için baska ne yapıla bilir ?

Geri