• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SmartRam ile RAM Kullamını Azaltın ! [Yeni versionu indirin]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan necrona
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
programı indirip kurduktan sonra pc ye res mi atmamız gerekli. yani bilgisayar ve çarlar açıkken kurar, çalıştırırsak bi yararını görür müyüz ?
bieşy daha sorucam benim clientler arasında bi dengesizlik var. biri 50k yerken diğeri 300k lara kadar çıkabiliyor. Ve cpu kullanımının bu kadar fazla olması normal mi ?
arkadaşın paylaştığı programı daha kurmadım. yani normal programsız değerler bunlar...

2vj1saa.png

wj85g7.png

cpu kullanım bi bi %75 oluyo bi %99 oluyo .. hızlı bi şekilde değer değiştiriyo. yardımlarınızdan dolayı şimdiden tşk.ler

silkroad ekranların etkin. konunnun altında azaltma yolları var onları uygula. mcaffe free felan varsa direk sil.

ayrıca w7 ise yonetici olarak çalıştır bir de restart at pcye öyle çalışmaya başlıyor

Arkadaslar
zBUz1TJe3PQAAAABJRU5ErkJggg==

Hatayi alan arkadaslar yonetici olarak calistirsinlar sorun hallolucaktirr°°

Eyv hacı sorunsuz çalışıyor bakıyorumda Bellek kullanımı git gide düşüyor =)

anlatım icin tesekkurler uyguladım ama hala aynı sorunu yasıyorum 8 car acıyorum i bot ile clientlesste olsa clientlede olsa 8 den sonra pc kitlenıyor işlem yapmıyor bunun nedeni nedir acaba 1.8 ghz cift cekırkek Pc im windows Xp 64 Bit 3 gb ram 667 Mhz 512 Mb ekran kartı bi yardımcı olursan tesekkurler

galiba ekran kartın az geliyor olabilir birde sisteminde 3gb ram varken 64bit kasar onu 32 yapman yararlı olur

Woouw :) Deniycem Bnde varda. Derin tarama yapınca Çok yükseliyor kullanım sonra aniden düşüyor neden ?

cunku cok dusurmek icin cpuyu ve rami cok harcamasi gerekiyor.

Not: derin temizletme

anlatım icin tesekkurler uyguladım ama hala aynı sorunu yasıyorum 8 car acıyorum i bot ile clientlesste olsa clientlede olsa 8 den sonra pc kitlenıyor işlem yapmıyor bunun nedeni nedir acaba 1.8 ghz cift cekırkek Pc im windows Xp 64 Bit 3 gb ram 667 Mhz 512 Mb ekran kartı bi yardımcı olursan tesekkurler

Clientless'lede olsa İşlemciye Yük Biniyor..1.8 ghz çift çekirdek yeterli gelmeyebilir.:'(

Bu Programı Kullanınca Ramı Boşaltıyor Tamamda Bu Kezde İşlemciye Yük Biniyor Yanlışmı Biliyorum?

----------

programı indirip kurduktan sonra pc ye res mi atmamız gerekli. yani bilgisayar ve çarlar açıkken kurar, çalıştırırsak bi yararını görür müyüz ?
bieşy daha sorucam benim clientler arasında bi dengesizlik var. biri 50k yerken diğeri 300k lara kadar çıkabiliyor. Ve cpu kullanımının bu kadar fazla olması normal mi ?
arkadaşın paylaştığı programı daha kurmadım. yani normal programsız değerler bunlar...

2vj1saa.png

wj85g7.png

cpu kullanım bi bi %75 oluyo bi %99 oluyo .. hızlı bi şekilde değer değiştiriyo. yardımlarınızdan dolayı şimdiden tşk.ler

Görev Yöneticisini Aç.
Sro Clienti Normal Ekrana Getir.
Uygulamalar Sekmesinden Sro Client'e Sağ Tıkla
Simge Durumuna Küçült Yap Baya Bir Rahatlayacaktır İşlemci.

Bu Programı Kullanınca Ramı Boşaltıyor Tamamda Bu Kezde İşlemciye Yük Biniyor Yanlışmı Biliyorum?
doğru biliyorsun 5-15 civarında arttırıyor CPU kullanımını

konu baslıgında sınırsız sro client açma yazmş farkettysenz

evet sinirsiz dedigim yani kendi ramine gore . cok istiyosan cok client acma yaziyim. ki program ile ibot ve edxle acarsan (sbotta 15 char limiti var) 4gb ramla 60 tane client acabilirsn ama cpu dayanmaz

..

evet sinirsiz dedigim yani kendi ramine gore . cok istiyosan cok client acma yaziyim. ki program ile ibot ve edxle acarsan (sbotta 15 char limiti var) 4gb ramla 60 tane client acabilirsn ama cpu dayanmaz

ben edx le çoklu açar açamıyorum yardım edermısınız sole bi hata gelıyo AJCÖRJWKEVGOI arapca gibi :D

Sınırsız demişsin merak ettim sadece programı kullanma fırsatım olmadı 12gb ram var i7 işlemci var tahminen kaç client açarım?

Sınırsız demişsin merak ettim sadece programı kullanma fırsatım olmadı 12gb ram var i7 işlemci var tahminen kaç client açarım?

2gb sistem kullanır en az. 10gb kalıyo 10gb ile 100 çar açabilirsin. ama bu rame dayanarak basit bi hesaplama. belki cpu'n dayanmaz

programı pro olarak kullanmak isteyen arkadaşlar bana ö.m olarak bildirsinler ben yardımcı olabilirim.

pro kullanmanın fazla etkisi yok ki zaten parasız olarak pro kullanabiliyorsnuz ama sitede paylaşımı yasak :S

Geri