• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SmartRam ile RAM Kullamını Azaltın ! [Yeni versionu indirin]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan necrona
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beyler ilk önce derin temizleme yapin sonra akilli temizleme yapin ayrica bu rami sıkıstırıyor bilgisayariniza zarar verir yani pek tavsiye edilmez ama yani öyle cok zarari yok ama yarari var:) ben kullaniyorum bunu coktandir mesela 2gb ram'ile bide 1.87GHZ islemci ile 7 client acabiliyorum 8 denemedim sbotlan acarim fakat sadece botta kalir pc ile ugrasamam bisi yapamam sadece charlar acik kalacak, oda var:)

Beyler ilk önce derin temizleme yapin sonra akilli temizleme yapin ayrica bu rami sıkıstırıyor bilgisayariniza zarar verir yani pek tavsiye edilmez ama yani öyle cok zarari yok ama yarari var:) ben kullaniyorum bunu coktandir mesela 2gb ram'ile bide 1.87GHZ islemci ile 7 client acabiliyorum 8 denemedim sbotlan acarim fakat sadece botta kalir pc ile ugrasamam bisi yapamam sadece charlar acik kalacak, oda var:)

derin temizleme bilgisayara zarar veriyor.

----------

Otomatik temizleme açık yönetici olarak çalıştırdım :) Şuan 400lere düştü

100'ün altına dümüyorsa bir sorun var demektir. silip. bilgisayara res atıp tekrar yükleyip açmayı denermisin bi

Programı kurdum.Şuan açık fakat fazla fark etmedi sanırım pc ye res fln atmadıqımdan.

Bide ben daha önceden derin temizleme yapmıstım bu program ile çok sorun olurmu?

Programı kurdum.Şuan açık fakat fazla fark etmedi sanırım pc ye res fln atmadıqımdan.

Bide ben daha önceden derin temizleme yapmıstım bu program ile çok sorun olurmu?

sorun olmaz sık sık derin temizleme yaparsan işlemcin yorulur.

yönetici olarak çalıştır ve otomatği aç

24ozfpz.jpg

25.000 Lere kadar düşüyor..

Bende dün 2-3 saat açık kaldı program en fazla 100 MB a düşürdü şuanda 400 MB da neden bu kadar fazla şuan? benden kaynaklanan bir sorunmu var :)

Kardeşim nasıl yani ilk sroyu açıcaz sonra 1 saat sonra diğer sroyu açınca pc kasmayacak mı

Kardeşim nasıl yani ilk sroyu açıcaz sonra 1 saat sonra diğer sroyu açınca pc kasmayacak mı

sroyla alakası yok. programı açıcaksın sonra pcde RAM den 100k dan fazla yemez silkroad. sroyla alakası yok. tüm programların ram kullanımını azaltıyor. 1 saat sonra ne alaka onu da anlamadım. sen programı aç kafana göre takıl anlıcaksın ne oldugunu :)

İşe yaramıyor sonuç işte resimli kanıt Windows 7 1,5 Gb ram var 1 sro açtım bekledim düşücek mi diye hep aynı gördüğünüz gibi programda açık saatin yanında
67520851.png

Beyler Yanlış Tanıtmışınız Sanırım Progamı. Size Şöyle Anlatıyım Bu Program Sro Düşük Ram Oynamanızı Saglamıyor Program Kullandınız Programı Sıkıştırarak Ram Kullanımı Küçültüyor. Yani Siz 1 Sro Açtınız Zaman Bunu Sadece Derin Temizle İle Küçülte Bilirsiniz Derin Temizlem Mantıgı Aynı Mozzila Firfox Çok Sayıda Açdınızda Ram Yetersiz Gelir Ve Dier Programların Ram Kullanımı Azaltır. Mantıgı Budur Bunu Firefox Açmadan Veya Başka Bir Program Yapmanızı Sagalan Bir Programdır. Umarım Mantıgı Anlamışnızdır Yani Sizin SRO_Client Pc Kasmıyorsa Bunu Akkıllı Temizle Diyerek Ram Kullanım Boyutunu Küçültmez Ancak Derin Temizle Diyere Küçültür Buda Ram Zarar Verebilir Derin Temizle Tıkladınızda Yaptıgı İşlem Ram Tamanı Kullanarak Dier Programların Ram Kullanımı Azaltıyor.

evt akıllı temizlemeyle sro yu düşüremiyor yine 500.000kb larda dolaşıor derin temizlemede zarar verior diorlar ancak ibot.exe lerde işe yaradı 50.000 kb dan 10.000 a düştüler.

Beyler Yanlış Tanıtmışınız Sanırım Progamı. Size Şöyle Anlatıyım Bu Program Sro Düşük Ram Oynamanızı Saglamıyor Program Kullandınız Programı Sıkıştırarak Ram Kullanımı Küçültüyor. Yani Siz 1 Sro Açtınız Zaman Bunu Sadece Derin Temizle İle Küçülte Bilirsiniz Derin Temizlem Mantıgı Aynı Mozzila Firfox Çok Sayıda Açdınızda Ram Yetersiz Gelir Ve Dier Programların Ram Kullanımı Azaltır. Mantıgı Budur Bunu Firefox Açmadan Veya Başka Bir Program Yapmanızı Sagalan Bir Programdır. Umarım Mantıgı Anlamışnızdır Yani Sizin SRO_Client Pc Kasmıyorsa Bunu Akkıllı Temizle Diyerek Ram Kullanım Boyutunu Küçültmez Ancak Derin Temizle Diyere Küçültür Buda Ram Zarar Verebilir Derin Temizle Tıkladınızda Yaptıgı İşlem Ram Tamanı Kullanarak Dier Programların Ram Kullanımı Azaltıyor.

kimde olup olmadıgını bilmem. bende isteer 5 client açık olsun akıllı temizleme yapınca direk 50k ya dşüyor hepsi. ve program mantıgı sıkıştırma değil. ram kullanan işlemleri yeniden rame alıyor yani tkrar açılmış gibi yapıyor.

Ben bu programi bayadir kullaniyorum serial nosunu isterseniz bi om atin veririm sizer tesekkurler son versionunun seriali var =) kolayi gelsin super bi program bunu da soylim cok ise yariyoru :D

konuyu açan arkadaş cevap ver niye işe yaramıyor bize bak 3 mesaj önce söyledim
resimli anlatım yaparak işe yaramadığını

açıklık getirebilir misin? Ram'e nasıl zarar verir. Ben bu programı kullanıyorum baya da işe yarıyor ancak zarar verir mi bilgisayarıma?

Geri