• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SSe pax 4.4[DOWNLOAD]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Böyle giderse videolu anlatım yapıcam arkadaşlar sonrada son surum 205 sql'e çalısan son surumu yayınlıcam zszc yle aynı videolu anlatım yapıcam yakında bu sorunsuz arkadaşlar kuramıyorsunuz buglu diyorsunuz oyunda hç bi sorun yok gayet stabil.

Böyle giderse videolu anlatım yapıcam arkadaşlar sonrada son surum 205 sql'e çalısan son surumu yayınlıcam zszc yle aynı videolu anlatım yapıcam yakında bu sorunsuz arkadaşlar kuramıyorsunuz buglu diyorsunuz oyunda hç bi sorun yok gayet stabil.
Çok güzel olur kardeşim fakat sorunuma bir çözüm üretebilirmisin ?

böyle bir hata alıyorum yardımcı olurmusunuz ?

6nxgm.jpg

Videolu anlatım faydalı olacaktır yapamadık çünkü olmuyor 4.2 de sro_clientta kalıyordu şimdide 4.4 te activex hatası veriyor

activex hatası alanlar ilk olarak gamedebugserver dosyasını yönetici olarak çalıştırsın.
Dream a teşekkürler.

Kardeş benim sw açık şuanda accountlar çalışmıyor nasıl ayar çekecem ona yardımcı olurmusun

accunt u yazıyorum entere basıyorun oyle kalıyor oyuna girmiyor Nasıl Duzelte Blırız Yardım :)

Geri