• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SSe pax 4.4[DOWNLOAD]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadasım Beni Gercekten Gulduruyorsun Ben Orda Calıstıgına Daır Yorum Yapmısım 4.4 Dıye Bırsey Yazmısmıyım Kafan Basmadan Atlıyor Yagcı Calısmıyor Dıyorsun. Afedersın Ama E Aptal 4.4 Yazdıgını Gordum Yorumumdada Sana 4.2 Indırdım Kurdum 4.4 Degıl Dıye Belırttım. Yanı Hangısını Calıstırdıgımı Soyledım Ama Okadar Aptal Bır Insansın Kı Yorumları Okuyup Beynınde Idrak Edemıyorsun. Yas Olayına Gelınce Once Nxc Kımmıs Siena Project Kimmiş Araştır Yorumunu Ona Gore Yap. :)

Ayrıca Bır Istegım Daha Var Yorumlarımı Okumadan Idrak Etmeden Yazmayın.

Iyı Forumlar...
büyümüşte laf atıyor bozuk oyunu halaga daha savunıyorsun sana aptal derler

adam size yardımcı olmak istemiş paylaşmış o kadar, bazı arkadaşlar adama demediğini bırakmamış, Ayıp...

rahat ol senin gibi kuramayanlara çok kurdum bugün ben kuruyorum merak etme :beer
dostum sen bu dandık seyı bende senın gıbı kuramayn bıcok kısıye vsro kurdum sende rahat ol bunu kurdum ve denedım 4.2 4.4 ıkısınıde kurdum ve denedım bu dosyalarla hıc bı sey olmaz bosuna elalemede kurum heveslendırme mılletı anladın sanırım benı :zzz:

dostum sen bu dandık seyı bende senın gıbı kuramayn bıcok kısıye vsro kurdum sende rahat ol bunu kurdum ve denedım 4.2 4.4 ıkısınıde kurdum ve denedım bu dosyalarla hıc bı sey olmaz bosuna elalemede kurum heveslendırme mılletı anladın sanırım benı :zzz:

adam 3-5 kişi arkadaşlarıyla takılacaksa kullanabilir dostum :)

Bende ya sw açılmıyor yada sro_client qelmeden hata raporu qönder-qönderme diyor pc win7 home premium işletim sistemindenmi kaynaklanıyor ?

kesin olarak çalışıyor mu 4.4 birisi bi açıklama yapsın lütfen çalışıyorsa konu anlatımı felan açarsanız iyi olur teşekkürler.

Vallahi client yüzündenmi yapıyor bilmiyorum hepsinde aynı problem var client geliyor ama öyle kalıyor.Bir kez oyuna girebildim ondada itemler görünmüyordu event bölgesindeydi karakter ve ışınlanacak npc yoktu şuan için çalışmıyor.

teamweria versem hic değisle bende sro_client bile acılmıyo girsen yapsan
Vallahi client yüzündenmi yapıyor bilmiyorum hepsinde aynı problem var client geliyor ama öyle kalıyor.Bir kez oyuna girebildim ondada itemler görünmüyordu event bölgesindeydi karakter ve ışınlanacak npc yoktu şuan için çalışmıyor.

kesin olarak çalışıyor lakin tek sorun karakterin itemlerinin gözükmemesi çözümü ise pax tan client almak lazım.

Soyle Bırsey Dıkkatımı Cektı Elıtepvperseden 3.9 Indırdıgımde Install Icın Yazdıkları Bır Text Belgesınde Medıa.pk2 Lınkı Var Item Sorunu Mediadan Olabılır Belkı Kurcalamaya Vaktım Olmadı :)

Activex component can't create object Hatasının çözümü nedir ?

Geri