• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SSe pax 4.4[DOWNLOAD]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ne fursatı dostum bu dosyalarla değıl sw acmak acık bı sw de movıa bıle kesemessın :D ne adam gbı oyuna gırılıyo nede kuruluyo kurmayı bılmeyenımı kalmıs 2 ıp değıstrdın mı kuruluyo ıste nesını kucaz yanı kurck bısy yok cocuk oyuncağa ama olmuyoooooorrr :D

Gel canım kardeşim sana halledeyimde gereksiz yorumlar yapma :)

----------

bu oyunda cmd ye komut göndererek server'i hackleyip istediğin istemi kendi çarına aktarabiliyorsun ;) gm olmadan gm gibi takılmak çok hoş :)

Gel canım kardeşim sana halledeyimde gereksiz yorumlar yapma :)

----------

bu oyunda cmd ye komut göndererek server'i hackleyip istediğin istemi kendi çarına aktarabiliyorsun ;) gm olmadan gm gibi takılmak çok hoş :)

bak sımdı kardesım yaptığım yorumlar gereksız değıl tamda gereken seylerdı hem ben kendım kurarım sen kendı ısıne bak oldumu kendıne kur sen once :pispis

ben char kuruyorum garip bi yerden baslıyo şehirden başlamıyo?

4.4 versiyonuda çalışmıyor activex hatası veriyor bu seferde allah aşkına bu paylaşılan dosyaları çalıştırabilen birisi varmı? sremu çıktığından beri emulator oynarım bunun gibisini görmedim hep bozuk

Yorumları Okudumda Arkadaşa Fazla Yükleniyorsunuz Düşünüp Paylaşmış Kımseye Zorla Kurdurmuyor En Azından Ram Sıkıntısı Ceken Açıp 3 5 Arkadas Oynaya Bılır Ayrıca Calısmıyor Diyenler Olmus Merak Edıp Indırdım Calısıyor.

üyelik panelini yapabilen var mı ?
Tamam Yaptım Şimdi. :D

Son düzenleme:
Yorumları Okudumda Arkadaşa Fazla Yükleniyorsunuz Düşünüp Paylaşmış Kımseye Zorla Kurdurmuyor En Azından Ram Sıkıntısı Ceken Açıp 3 5 Arkadas Oynaya Bılır Ayrıca Calısmıyor Diyenler Olmus Merak Edıp Indırdım Calısıyor.
4.4 game sever yani balıgı çalıştırınca hata veriyor sen ne olmasından bahsediyorsun? işin gücün yağ çekmek

nxc resim ekle veya hata veren game server nasıl çalıştırdıgını bize ıspatla kanıtın olmadan oldu diyince saçma geliyor insana

4.4 game sever yani balıgı çalıştırınca hata veriyor sen ne olmasından bahsediyorsun? işin gücün yağ çekmek

Bu Foruma Artık Cıdden Yas Sınırı Lazım. Konuyu Paylasan Kımkı Yag Cekıyım ? :) Ayrıca Neden Yalan Soyleme Gereksınımı Duyuyım ? Baktım Calısmıyor Dıyorlar Paxında Calısmasını Merak Edıyordum Ve Indırdım Ben 4.2 Yı Indırdım 4.4 u Denemedım Ve 4.2 Calısıyor Fakat Item Bugu Var. Karakterı Olusturdugunuzda Itemsız Doguyor.

Bu Foruma Artık Cıdden Yas Sınırı Lazım. Konuyu Paylasan Kımkı Yag Cekıyım ? :) Ayrıca Neden Yalan Soyleme Gereksınımı Duyuyım ? Baktım Calısmıyor Dıyorlar Paxında Calısmasını Merak Edıyordum Ve Indırdım Ben 4.2 Yı Indırdım 4.4 u Denemedım Ve 4.2 Calısıyor Fakat Item Bugu Var. Karakterı Olusturdugunuzda Itemsız Doguyor.
bence sana yaştan daha çok beyin gerek çünkü 4.4 yazdıgımı görmiyorsun ve 4.2 bende denedim game serveri ve login serveri bozuk 4.2 game server iyi çalışmıyor sürekli kendini kapatıyor ve login server girme işlemini yapmıyor bidaha yaştan bahsedersen senin için iyi olmaz kendin 12 yaşındasın en fazla benide kendin sanma

itemsiz doğmuyor , itemler görünmüyor , araştırdım sanırım clientten kaynaklanıyor , pax'ın client ile sorun yok diyorlar.

bence sana yaştan daha çok beyin gerek çünkü 4.4 yazdıgımı görmiyorsun ve 4.2 bende denedim game serveri ve login serveri bozuk 4.2 game server iyi çalışmıyor sürekli kendini kapatıyor ve login server girme işlemini yapmıyor bidaha yaştan bahsedersen senin için iyi olmaz kendin 12 yaşındasın en fazla benide kendin sanma

Arkadasım Beni Gercekten Gulduruyorsun Ben Orda Calıstıgına Daır Yorum Yapmısım 4.4 Dıye Bırsey Yazmısmıyım Kafan Basmadan Atlıyor Yagcı Calısmıyor Dıyorsun. Afedersın Ama E Aptal 4.4 Yazdıgını Gordum Yorumumdada Sana 4.2 Indırdım Kurdum 4.4 Degıl Dıye Belırttım. Yanı Hangısını Calıstırdıgımı Soyledım Ama Okadar Aptal Bır Insansın Kı Yorumları Okuyup Beynınde Idrak Edemıyorsun. Yas Olayına Gelınce Once Nxc Kımmıs Siena Project Kimmiş Araştır Yorumunu Ona Gore Yap. :)

Ayrıca Bır Istegım Daha Var Yorumlarımı Okumadan Idrak Etmeden Yazmayın.

Iyı Forumlar...

Geri