• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SSe pax 4.4[DOWNLOAD]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aynı sey bendede oldu sro clıet ekrana gelıyo sonrası yok bunun kurulumu ıcın ufak bı anlatım yaparmısınız ?? portlarda mı bı hata yapıyruz acaba ??

HATA ALIYORUm?
123123n.png

Ya arkadaşlar birşey yayınlıyorsunuz hiçbişey yok adam gibi derlemiyorsunuz konuyu kurulumu nasıl yaplıyor version kaçta çalışır eu ch fln warmı buglumu?? server ayarlamaları nasıl yapılacak sql ile işlem yapılacakmı ?? .S

Kardeşim config falan ip yazıyorum SRO_Client kalıyor öyle açılmıyor oyun portlarda falanmı hata yapıyoruz yardımcı olurmusun oyuna giremedik

hocam bu panel nasıl kurulucak acaba? sırf php olsa appservden kurardıkta bu vertrigo karısık biraz yardımcı olabilirmisin acaba?

vedığınız clıentıde ındırdım herseyı tam 100 kez kontrolde ettım ama oyuna gırmıyor dandık bu dosyalar kımse k.bakmasın ama hıc bı ıse yaramazlar aksmdan berı uğrasıym konuda ne duzgun bı anlatım nede denenmıs bısy var mılletı uğrastıryorsunuz yok yere duzgun bı anlatım olmıcksa hıc paylasmayın daha ıyı... :jil:

run time hatası veriyor açarken :D

kardesım hıc uğrasma bosver bu paylasılan dandık surum zaten bu apacık bellı ezık surumu vermısler ınsanların elıne bosa vakıt kaybı yapıyolar ya adam gbı bısey paylas yada hıc paylasma bu kdr basıt bu ıs cok cnmı sıktı bu sse yaaww :angry:

kardesım hıc uğrasma bosver bu paylasılan dandık surum zaten bu apacık bellı ezık surumu vermısler ınsanların elıne bosa vakıt kaybı yapıyolar ya adam gbı bısey paylas yada hıc paylasma bu kdr basıt bu ıs cok cnmı sıktı bu sse yaaww :angry:

nerenı sıktı bu :D eğer şu hatayı cözersem sunucu alıcam . lütfen yardım run time hatası alıyorum açarken.

Npcn sunucuyu :D bu sse yı mı kurcan :D kurr kurr oyuncular bol bol ansın senı cok berbat dosyalar gece rahat uyuyamassn valla :D

Geri