• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SSe pax 4.4[DOWNLOAD]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1: Run time Hatası Ya ip den olur yada sw isminden ' yada account.cfg ' içindeki mp hp attackları çok yazarsan
2.SSE VSRO İle Kıyaslanamaz Bile !
3.Bilip Bİlmeden Konusmayın Yok Ugrasılmaz falan diye
4.Excell İndirmenize gerek yok ' id pw için denemedim ama denersem diğer bildiklerimide yazarım.

1: Run time Hatası Ya ip den olur yada sw isminden ' yada account.cfg ' içindeki mp hp attackları çok yazarsan
2.SSE VSRO İle Kıyaslanamaz Bile !
3.Bilip Bİlmeden Konusmayın Yok Ugrasılmaz falan diye
4.Excell İndirmenize gerek yok ' id pw için denemedim ama denersem diğer bildiklerimide yazarım.
tabıkıde kıyaslanamz arkadas doğru soyluyor sse VSRO 'nun yanından bıle gecmıyor sse tam bır acemı ısı ne bır geleceğı var nede zevkı değıl 50 kısı tek kendınız bıle oynayamssnz bosuna kuslar gıbı cırpınmayın burda sse kurcam da sw accm dıye değerlı vaktınıze yazık ec sro korun ramı ollmayanlar zsc kurum black rogue deneyın sse ye bulasmayın :D

denedim tek kelimeyle ifade edeyim zaman kaybı dokunmayın bile. acc yada üyelik alamayanlar banlistten bi dosya çeksin ıd dosya adı şifre içinde yazıyor bu şekilde deneyebilirsiniz ama vakit kaybedersiniz. konuda verilen üyelikte problem var. dosya adı ile şifre uyuşmuyor.

konuyu paylasanlarda ztn resımlerde gorduğugunuz gıbı en son versıyon var ama vatandasa bozuk dandık surumu vermısler bence paylasılmasndakı amac bırı cıksında hataları duzeltsın dıye bakyorlar sonra son versynda kullncklar madem paylasıynuz ndn bıze ezık surumu verıynuzda koyduğunuz resımler ıyı surumden olan resımler verdığınız dosyalrın resımlerını koysananız mılletıde kandırıyosunuz .....

Dandik sürümünden değil çalışmayan bir sürüm vermişler büyük ihtimal dosya eksik veya uyumsuz bu yüzden oyuna girişlerde sorun oluyor.Şuanda sse 2.0 versiyonu bile bundan daha stabil durumda en azından çalışıyor.Yetkililer konuyu kilitlesinler çünkü program asılsız çalışmıyor.

Kusura bakmayın yadırgamıyorum ama gerçekten zaman kaybı bu dosyalar :)

1. açmayı bılırsenız sorun yok
2. ben bu dosyaalrla tam 300 user swsi geçirdim vsro paylasıldı diye user kalmadı kapatmak zorunda kaldım.
3.hiç sıkıntı çekmedim.
4.istiyen kurar tabikide vsro ustundur ama geliştirilirse vsro kadar iyi olur mesela esya kolay ekleniyor stabil ramı az olanlara tavsiye ediyorum account almada sıdı paylasıcam.

Açmayı bilmediğimi nerden çıkardın ya :D

Sadece bu kadar düşük projelerle bu piyasada şimdi bir yere gelemezsin bundan bahsediyorum.

Sen ne piyassından bahsediyorsun ? onu anlayamadım hala ben adamlara server kurma imkanı sagladım sen neyin derdindesın kardeşim ?

Ne fursatı dostum bu dosyalarla değıl sw acmak acık bı sw de movıa bıle kesemessın :D ne adam gbı oyuna gırılıyo nede kuruluyo kurmayı bılmeyenımı kalmıs 2 ıp değıstrdın mı kuruluyo ıste nesını kucaz yanı kurck bısy yok cocuk oyuncağa ama olmuyoooooorrr :D

Ne fursatı dostum bu dosyalarla değıl sw acmak acık bı sw de movıa bıle kesemessın :D ne adam gbı oyuna gırılıyo nede kuruluyo kurmayı bılmeyenımı kalmıs 2 ıp değıstrdın mı kuruluyo ıste nesını kucaz yanı kurck bısy yok cocuk oyuncağa ama olmuyoooooorrr :D
yapan yapıyor.

----------

4.4 /paylasıcam. sorunlar fix.

yapan yapıyor.

----------

4.4 /paylasıcam. sorunlar fix.

yapan yapıyoda yapan kımsede yok ndnse kımse yaptım demıyor herkes sıkayetcı suan..

4.4'u paylscm demssn eğer gercektn sorunlar fıxlıyse ıyı bırseyse tekurrler. inşlh 4.2 gıbı problemlı dğldır bı denyp bakrız :)

Geri