• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

SSe pax 4.4[DOWNLOAD]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan SkyNight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Bence tutar hiç güçlü bir makinaya gerek yok :D

Açıkmı şuan server ?

6d1xu.png

açık. helal :D

SANIRIM BENDE YAPTIM :D bakalım clıent ındrym uyarsa denıcem :D ama kesın olan bısy var vsronun yerını tutamaz :D
Bence tutar. Şöyle tutar ben arkadas ortamımla oynıyacagım ıcın düşük sistem var yeter :D ama vsro yapsam en az 8 gb ram lazım işlemci şar çurt masraf :D vsro para kazancam diyosan 1000+ kapasıtelı olsun dıyosan kullancan benim durumda bu iyi :D

Şİmdi benım merak ettığım seyler sunlar :D
1=> acc nasıl alcaz
2=>bunla calısan full clıet versıyonu nedır ındıren varmı deneyen varmı :D
3=>server ozellıklerı nedır deneyen kısaca acıklasa
4=>server hataları ve kayıt panelı nasıl korulabılır buna.
5=>paylasan arkadasa tesekkrler :D

akradaşlar client felan filan onları ben indiriyorum çalışırsa upload edeceğim şuan tek sorun acc nasıl alıcam :D

Burdan olması lazım ama client olmadığı için deneyemedim yanlış olabilir kesin değil.

6d4vv.png

6d593.png

vsro clıentyle denedım :D gırmedı gırmıcenı bılıyodum ama azcık zorlasa gırcek sankı :D bakalım server guzelse arkaslarla oynamalık ıyı olur :)

Version 1.265 mi ya :S Pax da su versıondan bı vazgeçemedi :D

Kurulum nasıl olacak arkadaşlar? eski versiyonlardaki gibi config ip değiştirip mi gireceğiz? ve hesap nasıl açacağız?

sifre alımını bıde su oyunun versıyonu kac soylıcek yokmu ya ona gore ındırelım bızde :)

Kardeşim ben config ve login serverdaki ipleri hamachi ip yaptım fakat oyun açılmıyor SRO_Client öyle kalıyor portlar falan nasıl olacak yardımcı olurmusun?

----------

yokmu yardımcı olacak birisi ?

Geri