• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Tıpın Açıklayamadığı Durumum....

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rhydon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yaklaşık lise bittiğinden beri ilk uyandıgımda yastıgımın yanına oturur dökülen saçlarımı sayarım hobi oldu bazen 3 bazen 5 bazen 10 bazen 25 bulmuşlugumda vardır :)
Sayma demiyorum hobi olarak yine say :D Ama bu dökülmeler normal yani bir tek sende de değil tek sorun bir tek sen sayıyorsun :D

Sayma demiyorum hobi olarak yine say :D Ama bu dökülmeler normal yani bir tek sende de değil tek sorun bir tek sen sayıyorsun :D

Onu bilemeyiz büyük bir çılgınlıga hazırlanıyorum 5 gündür duşa girmedim ve dışarı çıkmadım evdeki bütün dökülen saçları sayıcam yatak odam tuvalet mutfak oturma odası ve kesin sonuca varıcam :D çıkan saçı gün sayısına böldükmü mission compleyt :D

ama bakınca 5 günde 500 saç dökülmemiştir max 150-200 tane anca

Biyerde yanlış saydım galiba neyse tekrar sayim :D

Benim kafamdaki dökülme nedeni uzun saç dolayından çünkü yazları uzatmaya başlayınca dökülmeye başladı ve lisede dökülmüyordu bi ara kısayken ama Lise bi bitti uzattım hep döküldü

Peki bu tür dökülme tıpta varmı ? çözümü varmıdır ? Kel bırakırmı ? doktora gidip sormak lazım :)

O serumları birdaha kullanmam zaten hiçbir yararı olmadı...

Abi açıkçası saçını kısa tut dökülmesin işte o dediğim sabunları kullanmanı %100 tavsiye ediyorum çok etkili oluyorlar ama sana çakma bi sabun vermesinler bilindik biyerden almanı tavsi ederim

Saçma konum ile rahatsız ettim sizi dökülürse dökülür zaten böyle dökülürse 40 yaşında anca kel kalırım sıkıntı yok ozamana kadar bilim adamları yeni kafa yaparlar bana :D

İyi geceler yorum yapan yapmayan herkeze teşekkur ederım :)

yorumlara bakıyorumda adamın konuyu katletmişsiniz yok tıp açıklayamıyorsa bizden ne bekliyorsun yok sen dökülüyor sanmışsın hahahaa ne adamlarsınız yav :D

benim de yıkama esnasında saçım çok dökülüyor onun dışında çok fazla bir şey yok. ama 40-50 normal bir sayı. ben de dert ediyorum bu durumu biraz ama şampuanlar bu durumu etkiliyor. o kimyasalar saçımıza zarar veriyor. zeytinyağlı sabun kullanırsan bence sorun azalır. kepeğe falan da varsa iyi gelir. ben gemlikliyim babaannem her sene yapar ama kullanmam. çünkü zeytinyağlı sabun saçı biraz sertleştirir. yani dalgalı yumuşak bir saç istiyorsan heleki uzatacaksan saçını mecburen kimyasallara yöneliyorsun

Geçen sene benimdde başıma geldi bu olay yanlardan açılmış durumdaydı birsürü para zaman harcadım doktor doktor gezdim çözüm bulamadım DHT kaynaklı genetik erkek tipi dökülme dediler çözümü yok dediler.Sonra arka arkaya iki kere kısa kestirdim saçlarımı.asosyaldim baktım olacak gibi değil eski arkadaşlarımla irtibat kurdum sosyalleştim.Çok fazla stres yapardım herşeyi , evden çıkmazdım ,karamsardım bir psikoloğa gidip yardım aldım sonuç olarak dökülen saçlarım yerine geldi ve artık dökülmüyor

Geçen sene benimdde başıma geldi bu olay yanlardan açılmış durumdaydı birsürü para zaman harcadım doktor doktor gezdim çözüm bulamadım DHT kaynaklı genetik erkek tipi dökülme dediler çözümü yok dediler.Sonra arka arkaya iki kere kısa kestirdim saçlarımı.asosyaldim baktım olacak gibi değil eski arkadaşlarımla irtibat kurdum sosyalleştim.Çok fazla stres yapardım herşeyi , evden çıkmazdım ,karamsardım bir psikoloğa gidip yardım aldım sonuç olarak dökülen saçlarım yerine geldi ve artık dökülmüyor

Kesinlikle aradığım çözüm bende psikolojik olarak düşünüyorum çok karamsarım evde ölmeyi beklıyorum gibi :D

Bir Psikologa gıdıp dicemda ben psikologa gidince yine utanırım bişi diyemem :) Psikolojsuz halledıcem yapacak birşey yok :)

20 yasindayim, yani sanirim emin degilik yas mevzularina basmaz kafam fazla, benimde sacim dedigin gibi dokuluyor. Elime her sacima atip duzelttigimde banko 3-5sac geliyor hani gunde kac kere duzeltme ihyaci hissediyorum sen dusun. Saclar genede inatla uzatiyorum. Sende takma kafana koy tampona. Stres ve takinti sadece daha fazla dokulmesine yol acar.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

20 yasindayim, yani sanirim emin degilik yas mevzularina basmaz kafam fazla, benimde sacim dedigin gibi dokuluyor. Elime her sacima atip duzelttigimde banko 3-5sac geliyor hani gunde kac kere duzeltme ihyaci hissediyorum sen dusun. Saclar genede inatla uzatiyorum. Sende takma kafana koy tampona. Stres ve takinti sadece daha fazla dokulmesine yol acar.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
ezildiğin maçların stresinden dolayıdır o kanka :D

Sen dökülüyor diye mi kızıyorsun dökülmüyor diye mi ? Anlayamadım tam olarak.

Geri