• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Trip - öküzlük böyle bişey

Bravo öküzlükte kara kuşakta 'dan' almışmış .
Senden olan ayşe fatmada da var demek :D
Sen artık ne yaparsan yap olmaz bu iş olmaz. Sen farkında olmadan karşı tarafa sen özel değilsin bi girip çıkacaktım demişsin :D

bu forum CaptainCoCo yaptığı trolleri gördü, kısacası daha yolun başındasın.. Neden mi al buyur;

Hamile kaldı

ve sanırım bu konu ile şurada açtığın konu çelişiyor; (1. kısımdaki sorunun cevabı)

İlk neresine ?

ve konularına bakarken ya cinsel psiko. bakımından sıkıntıların var ya da @CaptainCoCo
izinden gidiyorsun

Asosyal değilsem benim suçummu facebookumu vereyimde göz at bıraz istiyosan dostum kasma kendini beni yalacı cıkarmak için ;)

cinsel sıkıntılarım yok çok şükür sadece öylesine konu açıyorum

Son düzenleme:
söylediğime inanmıyanlara tek lafım var :)

her insanın yaşantısı farklıdır inanmayın isterseniz ;)

önce-sonra;

sadece öylesine konu açıyorum

kalkalim.gif

niye konuya mesaj atıyorsun dersen; hani hayal ürünü şeyleri buraya yazman, olmadık şeyleri oldu gibi göstermek vs.. Bunları ben 15 yaşındayken yapmayı isterdim ve asla da yapamadım. Kısacası eğer bu tür hikaye vs ihtiyacın varsa blog açıp orada yazabilirsin ama her ne kadar off topic de olsa ciddiyeti belli bir seviye tutmakta fayda vardır.

Geri