• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türkiye serverında oynamayı düşünenler

Kirbythelast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
85
hemen bu düşünceden vazgeçsin. bu kadar seviyesiz, kalitesiz, çirkef bir server yok. daha 5 lv'im 5-5 gidiyorum; 1 kişi dahi küfür etmedim (1 tane çocuk hariç, o da adres vs.. ilkokullu gibi konuştu onunla tartıştım, ama sadece onunla diğerleri dahil olmadı) yenilenler direk report ediyor, takım arkadaşından iyi skorun varsa report ediyor ve biraz önce ilk uyarımı aldım. (rahatsızlıktanmış). sadece deneme amaçlı girdim ama direk çıkmalıymışım. tr serverında oynayan arkadaşlar haklıymış, şimdiden tr de oynayan arkadaşlara (özellikle caner'e) allah bol sabır versin. sadece oyun kazandı diye daha 5 lv ken adam şikayet edilir mi be :crw: iyi ki eu west'deyim (zamanında tr taşımadım)
p2tx3.png

bir de bu var:

p2yqq.png

Son düzenleme:
11/0 skorla bizim takımın sur verdikleri an tr serverinden umudumu kestim :D

Tr de bi botlarla vs atıyorum birde 5 vs 5 atıyorum botlar daha iyi :D

Bende Lol'e başlıyalı 1,5 hafta oldu TR'de başlamaz olaydım.Her maçta en az 1 tane AFK kesin oluyor onun dışında feedleyenlerden , küfür edenlerden , ergen laflarından bıktım.Nedir bu çektiğimiz :cry:

11/0 skorla bizim takımın sur verdikleri an tr serverinden umudumu kestim :D

senin ne çektiğini ben 5 oyunda anladım, eğer hala sabırla oynuyorsan mevlana olursun:askk: alalım seni eu west'e caner :)

bir insan lane de hiç mi durmaz, 5 oyunda xin alan her kişiye jungle dene, dedim, aldığım tepki; jungle sevmiyorum çok sıkıcı, oyun aksiyon olmuyor oldu:thr:

senin ne çektiğini ben 5 oyunda anladım, eğer hala sabırla oynuyorsan mevlana olursun:askk: alalım seni eu west'e caner :)

bir insan lane de hiç mi durmaz, 5 oyunda xin alan her kişiye jungle dene, dedim, aldığım tepki; jungle sevmiyorum çok sıkıcı, oyun aksiyon olmuyor oldu:thr:
Ben Xin Zhao cok seviyorum geçen aldım bu hafta bedava olmuş :D Gerçekten %90 ı noob xin Zhaoların :D

sildim vallahi ama westte tekrardan kasmakda sıkar tabi afk ve feeder yoksa on numara olur :D

sildim vallahi ama westte tekrardan kasmakda sıkar tabi afk ve feeder yoksa on numara olur :D

tr göre baz alırsak yok; fakat bazen çıkabiliyor o da nadir. ben daha başladığımdan beri 3 kere denk geldim şuan 30 lv 270 win var (kaç maç yaptığı sen düşün :D)

ranked dersen gerçekten 10 numara ve çok zor oluyor. herkes nerde ne yapacağını çok iyi biliyor

Heryerde var canerde butun sulale toplanmis tr serverinde :D

tr koloni kurmuşlar :D

Ben Xin Zhao cok seviyorum geçen aldım bu hafta bedava olmuş :D Gerçekten %90 ı noob xin Zhaoların :D

şuan xin'den soğuyorum; bir karakter bu kadar kötü kullanılmaz, ve adamı resmen hero'dan soğuttular, alacağım varsa bile almam artık :D

tr göre baz alırsak yok; fakat bazen çıkabiliyor o da nadir. ben daha başladığımdan beri 3 kere denk geldim şuan 30 lv 270 win var (kaç maç yaptığı sen düşün :D)

ranked dersen gerçekten 10 numara ve çok zor oluyor. herkes nerde ne yapacağını çok iyi biliyor

tr koloni kurmuşlar :D

şuan xin'den soğuyorum; bir karakter bu kadar kötü kullanılmaz, ve adamı resmen hero'dan soğuttular, alacağım varsa bile almam artık :D
Westde ekle beni Rockstone - Europe West - Summoners - League of Legends
abiniz plat^^

Abi bana böyleleri hiç denk gelmiyor Allah'a şükür.
şimdi bir oyun attık; 2 offline, 1 feedleyen 1 tane tank.. ahri ile 7/5 skor yaptım reportlayacağız seni diyorlar.. sebep; hep beraber lanelere gitmemişiz. benim biran önce tr bırakmam lazım :D

Saka yaptim ya o adam ben degilim nickimi calmis adam:( ama yakinda cikicam plat felan westdeki acc 30 olsun tamam:D

sevinmiştim be :D

----------

bazıları çok kötülüyorsun diyecek ama;
adc janna nedir ?

p2yqq.png

şimdi bir oyun attık; 2 offline, 1 feedleyen 1 tane tank.. ahri ile 7/5 skor yaptım reportlayacağız seni diyorlar.. sebep; hep beraber lanelere gitmemişiz. benim biran önce tr bırakmam lazım :D

sevinmiştim be :D

----------

bazıları çok kötülüyorsun diyecek ama;
adc janna nedir ?

p2yqq.png
bir ergenin adet dönemine denk gelen dönemdir :D

adamlarda bir poppy vardı caner; 45/3 bitirdi oyunu. hala janna diyor ki; abi siz önden gidin ben alacağım onu, adc ile.. Oyun bitiminde direk atmasa resim atacaktım; 45/3 den sonra oynanmaz sanırım oyun :D
bende mesela master yi ile çok öyle skor yaptım ezikken :D yani çoğu hile diyor yada ana bacı küfrediyor yapcak bişi yok :D

lol oynamıyorum ama size sunu söyliyim söyle 1 cıkın 1-2 cafe gezin bir bakın bakıyım lol oynuyan kesimin yaş grubuna 12-15 yogun :D bunlar doğal yani az bile size

Geri