• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türkiye serverında oynamayı düşünenler

benim 4 arkadaşım ben oyuna ara verdiğimde sürekli server değiştirdiler easte geçtiler sıkılmışlar trye geçtiler maç atmak istememişler bir kaç oyun atmışlar sonunda yapamayıp weste döndüler. avrupadaki en mantıklı server west kesinlikle

Bende tr serverinde oynuyorum şuana kadar oynadığım 1-2 maçta adam akıllı küfürsüz oynadım. diğerlerinde sürekli birbirlerine küfür ediyor.ar
Şuan 8 lv oldum shyvana akıyorum :hsml: Mana istememesi çok hoşumma gitti :dnc::pro

Bende tr serverinde oynuyorum şuana kadar oynadığım 1-2 maçta adam akıllı küfürsüz oynadım. diğerlerinde sürekli birbirlerine küfür ediyor.ar
Şuan 8 lv oldum shyvana akıyorum :hsml: Mana istememesi çok hoşumma gitti :dnc::pro

ulaş bana atalım birlikte :D işsiz gibi tr de oynuyorum west'e ara verdim :D

ciddi anlamda tr den bıkanlar varmış :D aslında şurdan 5 kişi çıkartsak mid'de tozu dumuna kadarız. en azından afk veya trolleyecek adam olmaz:hsml:

westte bi maç atıyım dedim 3-4 lvl adalar trde ranked oynayanlardan 1000 kat daha iyi oynuyo herkes ne yapıcağını biliyo, adamlarda support kavramı var ya bundan daha güzel bişey olabilir mi?

Girdim simdi oyuna RakSitown ekle :D

konu karıştı yalnız :D west mi tr mi :D

----------

westte bi maç atıyım dedim 3-4 lvl adalar trde ranked oynayanlardan 1000 kat daha iyi oynuyo herkes ne yapıcağını biliyo, adamlarda support kavramı var ya bundan daha güzel bişey olabilir mi?

westte yapılan maçların %90'ından 1 tane jung - 1 tane supp - 1 tane adc oluyor. zaten bunlar olmadan maça başlanmıyor. geçen 5 lv (tr'de) xin ile jung gideyim dedim; siz sadece lane tutun yeter dedim; adamlar report ederiz jung olma dedi :D

konu karıştı yalnız :D west mi tr mi :D

----------

westte yapılan maçların %90'ından 1 tane jung - 1 tane supp - 1 tane adc oluyor. zaten bunlar olmadan maça başlanmıyor. geçen 5 lv (tr'de) xin ile jung gideyim dedim; siz sadece lane tutun yeter dedim; adamlar report ederiz jung olma dedi :D

aynen öğrenmişler anca rapor ediyolar, oyuna başladığım 2. gününde 1 günlük uzaklaştırma yedim midde oynayacam ben diye :cf:

5levelsin eşleştiğin kimse oyunu bilmiyor(en azından çoğu) ne bekliyodun ki başka :)

aynen öğrenmişler anca rapor ediyolar, oyuna başladığım 2. gününde 1 günlük uzaklaştırma yedim midde oynayacam ben diye :cf:

bnde uyarımı aldım :D

5levelsin eşleştiğin kimse oyunu bilmiyor(en azından çoğu) ne bekliyodun ki başka :)

eu west de adamlar 4 lv'den sonra jung supp a gidiyor :fky: hadi onu geçtim; sen ilk mid desen bile; adam mid herosu seçip, 2miz gideriz mid e diyor .. 5 lvde çok şey beklemiyorum ama oyunun kopma noktasından tf yokken 4 bot 1 mid (midde ben duruyorum) rakiplerin top'dan oyunu alması adamı deli ediyor

----------

bu arada RockStone ile oyun atıyoruz, oynamak isteyen arkadaşlar, özellikle -7, oyundan bize ulaşsınlar.

nick: Chu Jiang & RakSitown

bnde uyarımı aldım :D

eu west de adamlar 4 lv'den sonra jung supp a gidiyor :fky: hadi onu geçtim; sen ilk mid desen bile; adam mid herosu seçip, 2miz gideriz mid e diyor .. 5 lvde çok şey beklemiyorum ama oyunun kopma noktasından tf yokken 4 bot 1 mid (midde ben duruyorum) rakiplerin top'dan oyunu alması adamı deli ediyor

----------

bu arada RockStone ile oyun atıyoruz, oynamak isteyen arkadaşlar, özellikle -7, oyundan bize ulaşsınlar.

nick: Chu Jiang & RakSitown
westte 4 lv jung veya supp gidenler genellikle smurf kasanlar kardeşim veya kastıranlar trde böyle birşey yok ;)

Adc janna gene iyi tresh aldım adam nidalee alıp kitledi sonra lux aldılar kitlediler üstüne bide akali :( Sonra darius aldı birisi darius la lux yukarı gitti :D nidalee ile akali kapıştılar birbirlerine ks falan atıyorlar midde ben tresh le aşağıda tekim :D

4 lwl adamın sup jungle demesi çok saçma 2 oyunda 4 lwl oluyo zaten nerden öğrenmiş bunları ?? :D

Herkes kötü bir siz iyi he bu arada adc janna olur ap carryde olur :(

ben herkes kötü biz tek iyiyiz demedim.. geçen çağrı ile oynarken oynadığım oyun ortadaydı fakat trollemiyorduk.. Tr serverının durumu ortada.. Bu net ve açık

edit: botta adc varken janna ile adc gitmek ne kadar mantıklı olur orasını da siz düşünün
[/QUOTE]

Oynayanlar tr de skype krckyhn game de xRuthless eklesinler aman lamerler uzak dursun troll ve feed den bıktım ekleyene itina ile yaparım yapacağımı...

Geri