• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Türkiye serverında oynamayı düşünenler

beyler nickim sode no shirayuk main adc oynarım deneyimli sup ile duo olmak istiyorum ö.m atın

trdeysiniz ekleyin beni CanerReyiz en azından az önce topda bizim takım 2 kişi karşı tarafda gp solo ve bizim takım o adama 6 kere öldü ???? yani lol sisteminde biraz mantık olsa mavi ekran hatası verirdi

trdeysiniz ekleyin beni CanerReyiz en azından az önce topda bizim takım 2 kişi karşı tarafda gp solo ve bizim takım o adama 6 kere öldü ???? yani lol sisteminde biraz mantık olsa mavi ekran hatası verirdi

Caner banın bitsin öyle yaz ya yeter dün akşamda çektim seni. :D Report etmediğimize şükret. :D

bu sefer ederlerse lol recorder var yiyosa bi ban daha atsınlar zaten oto ban çok belli yani adam olsaydı riot her uzatma cezasında fazladan 10 maç verirdi yani 30 maç bitiriyon 40 maç veriyo varmı böyle bi saçmalık resmen biz oturalım programlar çalışsın diyorlar sanki biz onlardan skin alıyoruzda :D

bence tr en zügel server (zügel ? :D) geçen bot atıyoruz biri lux almış biri teemo almış biri kata almış daha oyun başlamadan mid kavgası yapıyorlar sonra biri ks atınca sövüşmeler başlıyor :D oyun sonuna kadar söven sövene oyun bitince report basıyorlar .yanındaki ölürse neden kurtarmadın diye sövüyorlar red ve mavi bufflarını alınca sövüyorlar yenilince sövüyorlar sur verirken hayır deyince sövüyorlar böyle böyle gider bu :D kısacası TURKEY FTW :D

Geri