• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

VB.NET Sorular - Kod istekleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Cottonmouth
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
wav dosyasını niye indiriyor ki adam. Senin koyduğun wav dosyası çalmıyacak mı ?

----------

Hıı anladım şimdi . K.bakma kafam başka yerde :D Resources'e at sonra my.resources.dosyaadı şeklinde yap dosyayolunu

bn onu anladım waw bulunduğu yola ne yazıcan C:\Documents and Settings\Administrator\ felan varya adam başka yere indirdi diyelim yolu bulamıcak yola ne yazıcam Kİ HERKEZDE ÇALSIN

Bide Her zaman üste tut var onun kodu nedir :D

----------

Saolasın :D

----------

Resources'e Nerde :d bULAMADIM

Solution explorer aç my projecte çift tıkla soldan resources'i seç oraya at .wav ı .

her zaman üstte de :

me.topmost = true

Şarkı Hata verdi tam olarak kodunu ver,r,m,sn my projecte koydum şarkıyı tam olarak kodunu veririmisn

----------

Ordamsın :D BKARMISN YaNlIş OlDu KoDu tAm oLArAk yaz aRMıSıN :d

----------

Bn Bitek Debugun içindekileri setup yapıyom ses çıkarmı ozmn Ordamsın Cottonmouth
  • profile.png
    Profil bilgileri
  • forum.png
    Forum Mesajlarını Göster
  • message.png
    Özel Mesaj
  • add.png
    Tanıdıklara Ekle
Bay.gif

İyi akşamlar. 2 kod daha lazım. 1.si ; butona tıkladığımda sağ alta simge olarak gizlemesini, 2.si ise formun yerinin sağ altta , yani form açlınca sağ altta ( saatin üstü) durmasını istiyorum. bunu vb6 da yapıyordum ama vbnet te vb6 gibi formun açılınca nerede duracağını gösteren pencere yok. Yardım ederseniz sevinirim.

Öncelikle notfyicon1 eklemen gerek poropartis menüsünden bir simge seçmen lazım son ContextMenuStrip eklemen lazım sonra notfyicon1 poropartisine gel orda ContextMenuStrip bul ContextMenuStrip seç sonra ContextMenuStrip tıkla bölece simge oluşur ama gizle me gösterme için video lazım :
Link :Saatin Oraya kon Eklemek (NotifyIcon)

tşk videoyu izleyeceğim. acaba form açılınca yerini sağ alt yapma hakkında bir fikrin varmı ?

Arkadaşlar çok işim var şuan işim biter bitmez ilgilenicem sizlerle k.bakmayın.

Şarkı Hata verdi tam olarak kodunu ver,r,m,sn my projecte koydum şarkıyı tam olarak kodunu veririmisn

----------

----------

Bn Bitek Debugun içindekileri setup yapıyom ses çıkarmı ozmn Ordamsın Cottonmouth

İki dk bk bi 2 saatir vb açk bekliyom yapamadım

----------

tşk videoyu izleyeceğim. acaba form açılınca yerini sağ alt yapma hakkında bir fikrin varmı ?
Onu Bilmiyorum aslın form porpartisten ayarlama vardı sanırsam ilk açıyon bi yere koyuyon sonra her açtında anı yerde açılıyo bunun gibi mi olcak

evet. vb6 da sağ altta vardı. pencereyi gösteriyordu, istediğim yere koyuyordum ve o yerde hep açılıyordu ama vb.net te göremedim.

1 dk bn bakıyorum sölerim

----------

Yok Bulamadım bitek sol üste var tam ortada var bide sol tarafta satin orda klmıyor

ordamısn maderatör iki dk bk lütfennnnnnnnnnn

1 dk bn bakıyorum sölerim

----------

Yok Bulamadım bitek sol üste var tam ortada var bide sol tarafta satin orda klmıyor

ordamısn maderatör iki dk bk lütfennnnnnnnnnn

Yardımın için teşekkürler.Mod işin yoksa bi bakarsan sevinirim. :) Bide tam ortada olması için ne yapmam lazım ?

Formun poropartis bölümüne gel orda Startposition var orayı CenterScreen Yap olur
mod. ordamısn iki dk plss form sabahtan beri açık müziği silmiyide bilmiyom kaldı öle seni bkliyom .:D

----------

----------

İki dk bk bi 2 saatir vb açk bekliyom yapamadım

----------

Onu Bilmiyorum aslın form porpartisten ayarlama vardı sanırsam ilk açıyon bi yere koyuyon sonra her açtında anı yerde açılıyo bunun gibi mi olcak

Tırnak içinde yazma yolu resources den alıyosan.

Formun poropartis bölümüne gel orda Startposition var orayı CenterScreen Yap olur
mod. ordamısn iki dk plss form sabahtan beri açık müziği silmiyide bilmiyom kaldı öle seni bkliyom .:D
Teşekkürler çok yardımcı oldun. İnşallah sende yardım bulursun :D

inşallah sabahan beri botu tamamlıyamadım mod. şarkı koy dedi kod verdi koydum hata verdi şarkıyıda silemiyom olmuyo mod. işi var bkliyom kaç saatir attı attıcak pm diye :D

----------

Mod Akşam Oldu ordamısn :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Help Me Help Me He Help Me Help Me He Help Me Help Me He Help Me Help Me He

1.cisi ben sana kod vermedim nasıl koyabileceğini söyledim sadece 1 satır kod yazman gerekli. 2.cisi de elimden geldiği kadar ilgileniyorum konuyu açarken dedik ki direk kod sormayın takıldığınız yeri sorun buna rağmen 1 dakika uğraşmadan aklınıza gelen şeyin kodlarını burdan istiyorsunuz.Buna rağmen yardımcı olabilmek için çalışıyorum. yarım saat işim çıkmış olamaz mı ? Ayrıca son sorununa zaten cevap verdim

Tırnak içinde yazma yolu resources den alıyosan.

----------

+ Birada üstteki gibi saçma bir hareket yaparsan hiçbir sorununa cevap alamıyacaksın benden.

Pardon sölediklerimden dolayı send e hakılısn pardon :D

----------

Saol şarkı çalıyo oldu durdur butonuna bastımda şarkının durması için ne yapmam gerek

Saol
Bide bn Bn Aşağıdaki Pencerilerin adını değiştirmek için Ne yapmamız gerekiyor Ad değiştir mesala dicem text box taki yazı yazcak sro_client yerine bir bilgin varmı onunla ilgili

Geri