• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vSRO 1.188 Server Files & Database & Client

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
1zqsi10.jpg

Öncelikle merhaba arkadaşlar, server kurulumda hangi dosya inecek hangisi değişecek gibi kafaları karışan bir çok arkadaş bulunuyordu, bu yüzden bende kendi kullandığım server files ve databaseyi paylaşıyorum. Filesler içerisinde smc, iniler herşey eksiksiz bulunuyor, sizin yapmanız gereken ini ve cfg dosyalarını kendinize göre düzenlemektir.

Gelelim server fileslerin özelliklerine;

- Agent server xtrap nedeni ile xtrapsız agent server ile değiştirildi.

- Gateway server sabit ip'si olmayan arkadaşlar için fixlendi giriş yapmak için databaseye ip girme gibi bir derdiniz kalmıyor.

- Gameserver'deki ''Quest:RaiseEvent'' hatasının çözümü için gameserver değiştirildi, rateler fixlendi ve green book kaldırıldı. (
SkyBlue'ya teşekkürler)

Son olarak da indirmede sıkıntı yaşayacak arkadaşlar için data klasörünü boş bıraktım siz kendi kullanacağınız clientin datasını çıkartıp fileslere atın.

Server Files: vSRO_1.88_Server_Files

Alternatif: vSRO_1.188_Server_Files

n8cqr.png

Sıra geldi database'nin özelliklerine;

- ShardManager'in işlemi azaltıldı, yani log kayıtları olmayacak.
- İtem bugu düzeltildi.
- Capture flag düzenlendi, çalışmakta.
- Eksik tüm tablolar eklendi.

- Attack petleri açınca dc problemi oluyordu fixlendi.
- Karakter Silinmeme sorunu fixlendi.
- Dare Devil, Ghost Cut Blade ve Fire Shield gibi skillerin uplanma ve vurma sorunları düzeltildi.
- Honor rank fixlendi.
- F10 DC problemi fixlendi.
- Smc Ban özelliği düzeltildi.
- Forgetten World düzeltildi.
- İtemlerden alınan veri miktarı azaltılarak silah değişmedeki gecikme fixlendi.
- Pill bugu fixlendi.
- Smc İtem editleme düzenlendi.
- Fortress War Fixlendi.
-
82857708.png
hatası fixlendi.

Yapılanlar zaten paylaşılmış şeyler, ek olarak gm dresslerin canpicklerini açtım başka yeni item gibi şeyler eklemedim, kullanılabilir basit clean bir database anlayacağınız, umarım yararlı olur backup yaparken ismi FEAR_ diye gözükür bu benim kullandığım isim ama siz SRO_ olarak kullanabilirsiniz bir sorun yaratmaz. Database yi temizlemeyi unutmayım kendi kullandığım account var, ismini değiştirip de kullanabilirsiniz o size kalmış bir şey, ıd: skrillex pw: 1

Son olarak databaseyi restore ederken ''
Shard Mall Bug Fix'' yazanı seçip restore ediniz.

Database: vSRO_1.188_Database

Son olarak eğer clean client bulamıyorsanız buradan indirebilirsiniz

Clientler vietnamca olduğu için konuya göz atın;
vSRO 1.188 English Sro_Client

Link 1: DepositFiles

Link 2: Sro 188 client rar

(Eğer linki açmaz ise dns ayarlarınızı
8.8.8.8 ve 8.8.4.4 yapın.)

Rar Şifreleri: ''
www.maxigamerz.com''

Yapabilen birisi varsa bana ulaşabilirmi tüm dosyaları indirdim ama yapamıyorum yardım edermisiniz faceden ekleyin veyahut burdan yardım edin www.facebook.com/fallensky666 ekleyin yardım edin lütfen

----------

Tüm dosyaları indirdim yapamıyorum acil yardım edecek varmı

S.a Beyler
Ben Gerekli Tüm Dosyaları İndirdim Ama Bir Türlü Kuramadım Bana TimeViewerle Yardım Edebilecek Birisi Varsa Sevinirim.
Yardım Edecek Kişi Bana Mesaj Atsın.

slm arkadaşlar var olan databasenin kaç cap olduğunu kaç levele kadar skilllerin olduğunu ve kaç degre itemlerin olduğunu nasıl öğreniriz....... bide bu database kaç cap

Files link bozuk farklı bir upload varmı ? neden bozuk oldugunu düşünüyorsun diye sorarsan 3 kere tam indi bağlantısı kopuyor internetimin değil indirmenin

Hocam paylasim arayip bulamadigim cinstendi elleri ne zamanina emegine saglik ;) sw basarili, calismalarinin Devamini diliyorum

teşekkürler

----------

10 mesaj saçmalık

----------

teşekkürler

----------

10 mesajı doldurmak zamanımı almasaydı iyiydi

----------

..............

----------

...........

eyw kardesim cok iyi olmus tek konuda birlesmesi.

sadsdasd

- - - Güncellendi - - -

sssssssss

- - - Güncellendi - - -

fffffffffffffff

Geri