• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vSRO 1.188 Server Files & Database & Client

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Okuduğum kadarıyla oyun içinde bir sorun yok sanırım. Üzerinde çalışabileceğim Clean DB ve Client arıyordum bu işimi görecektir teşekkür ediyorum. Oyun içerisinde herhangi bir sorun var mı ? Varsa bana iletirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Okuduğum kadarıyla oyun içinde bir sorun yok sanırım. Üzerinde çalışabileceğim Clean DB ve Client arıyordum bu işimi görecektir teşekkür ediyorum. Oyun içerisinde herhangi bir sorun var mı ? Varsa bana iletirseniz sevinirim. Teşekkürler.

Oyun içerisinde herhangi bir sorun yok şahsen bende kullandım bir sorun ile karşılaşmadım.

Oyun içerisinde herhangi bir sorun yok şahsen bende kullandım bir sorun ile karşılaşmadım.

DataBase restore ettim. Shard'ı restore ederken 2 seçenek var dı tek tek seçerek yaptım. Şuanda server dosyalarını açtım bir sorun yok. Oyun içine girip bakacağım akşam tekrardan. Aklıma takılan birşey var onu sormak istiyorum. _RefObjCommon'u dolaşırken farkettim Dresslerin Service '0' Oyun içinde ki dressler kapalı mı acaba ?

DataBase restore ettim. Shard'ı restore ederken 2 seçenek var dı tek tek seçerek yaptım. Şuanda server dosyalarını açtım bir sorun yok. Oyun içine girip bakacağım akşam tekrardan. Aklıma takılan birşey var onu sormak istiyorum. _RefObjCommon'u dolaşırken farkettim Dresslerin Service '0' Oyun içinde ki dressler kapalı mı acaba ?

Shard da evet 2 seçenek var 1.cisi item mall fixsiz, 2.cisi fixli olan database clean database bir avatar eklenip açılmadı hacklendiği zaman nasılsa öyle, sadece ekli olan avatarlar var onları açman lazım satışa kapalı, _Refpackageıtem tablosunda saletagları 32 olanlar genelde avatar onları 0 yapıyorsun aynı şekilde mediada da işlemi yapıp import ediyorsun olan dressler satışa gelir.

Shard da evet 2 seçenek var 1.cisi item mall fixsiz, 2.cisi fixli olan database clean database bir avatar eklenip açılmadı hacklendiği zaman nasılsa öyle, sadece ekli olan avatarlar var onları açman lazım satışa kapalı, _Refpackageıtem tablosunda saletagları 32 olanlar genelde avatar onları 0 yapıyorsun aynı şekilde mediada da işlemi yapıp import ediyorsun olan dressler satışa gelir.

PRE_MALL dressleriymiş o baktıklarım sanırım. Bir çok dress var gene eskiler yenilerinide biz ekleriz sorun yok.

Şimdi Eu karakter açtım S1033 hatası verdi giriş yaparken. RefRegionBindAsssocServer 'den 2 tane var. 1.'si tamamı 2.'side bir kısmı. Sadece Jangan açıktı hepsini açtım sorun düzeldi ancak bir sorun oluşturur mu diye düşünüyorum 2 tane olması.

Resim:

syhnt.jpg

PRE_MALL dressleriymiş o baktıklarım sanırım. Bir çok dress var gene eskiler yenilerinide biz ekleriz sorun yok.

Şimdi Eu karakter açtım S1033 hatası verdi giriş yaparken. RefRegionBindAsssocServer 'den 2 tane var. 1.'si tamamı 2.'side bir kısmı. Sadece Jangan açıktı hepsini açtım sorun düzeldi ancak bir sorun oluşturur mu diye düşünüyorum 2 tane olması.

_bak olanı sil, asıl olan _RefRegionBindAssocServer, eğer EU 1 ise bir sorun olmaz ama diyelim filesler açık sen dbden gittin açtın bölgeleri öyle olmaz kapat baştan aç filesleri.. O hata genelde _Char tablosunda Primary Key olmadığı zaman oluyor.. char tablosuna gel sağ tık desing oradan da CharID kısmına yine sağ tıkla Set Primary Key de.

_bak olanı sil, asıl olan _RefRegionBindAssocServer, eğer EU 1 ise bir sorun olmaz ama diyelim filesler açık sen dbden gittin açtın bölgeleri öyle olmaz kapat baştan aç filesleri.. O hata genelde _Char tablosunda Primary Key olmadığı zaman oluyor.. char tablosuna gel sağ tık desing oradan da CharID kısmına yine sağ tıkla Set Primary Key de.

Vsro üzerinde bilgim var yanlış anlama beni tepki olarak değil normal olarak söylüyorum boşa uzun uzun yazarak kendine eziyet etme diye :)

Primary Key aktif. _bak olan kısmını sildim şuanda. Service kısmını 1 yaptım ve sorun düzeldi. Item Mall kısmıyla uğraşacağız gibi duruyor biraz Silk fiyatları yüksek onları hallederim şimdi. Aklıma takılan soru daha var oda şu.

2.'si Item Mall Fix'li demiştin 1.'sinde ne gibi sorun var Item Mall kısmında ? Ben direk 2. restoreledim hangisi daha iyiyse onu yapacağım çünkü :)

Vsro üzerinde bilgim var yanlış anlama beni tepki olarak değil normal olarak söylüyorum boşa uzun uzun yazarak kendine eziyet etme diye :)

Primary Key aktif. _bak olan kısmını sildim şuanda. Service kısmını 1 yaptım ve sorun düzeldi. Item Mall kısmıyla uğraşacağız gibi duruyor biraz Silk fiyatları yüksek onları hallederim şimdi. Aklıma takılan soru daha var oda şu.

2.'si Item Mall Fix'li demiştin 1.'sinde ne gibi sorun var Item Mall kısmında ? Ben direk 2. restoreledim hangisi daha iyiyse onu yapacağım çünkü :)

1.ci de mall fixli değil item malldan bir şey almaya çalışırsan dc yersin, ama 2.ci de bu fixli yani 2 de alırsan dc olayı vs olmaz..

1.ci de mall fixli değil item malldan bir şey almaya çalışırsan dc yersin, ama 2.ci de bu fixli yani 2 de alırsan dc olayı vs olmaz..
Tamamdır bilgiler için teşekkür ederim. Ek birşey çıkarsa buradan yazarım.
İyi forumlar

------

Vsro NPC programıyla F10'da ki itemleri düzenledim. Text dosyalarını çıkardım ve patch geçtim ancak client açılmıyor şimdide :) Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ? Item Mall'da Service 0 olanları silsem düzelir mi ?

Son düzenleme:
Vsro NPC programıyla F10'da ki itemleri düzenledim. Text dosyalarını çıkardım ve patch geçtim ancak client açılmıyor şimdide :) Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ? Item Mall'da Service 0 olanları silsem düzelir mi ?

Ben npc programını kullanmadım tavsiye de etmem.. kendim elle yaptım o hata hakkında fikrim yok malesef. Eğer düzelmezse dbyi baştan restore et derim.

Kardeşim bn bu snn paylastıgın vsro 1.188 i kurucam ama bi kaç sorum olcaktı:
1-- serveri kurunca offline oynayabilirmiyim (internet olmadan ağdan 2-3 kişi vs..)
2-- kurmayı bilmiyorum acaba ayrıntılı bir vidyolu anlatım yaparmısın?
3-- bi de eu karakterler var mı ve düzgün çalışırmı?
şimdiden teşekkürler...

Kardeşim bn bu snn paylastıgın vsro 1.188 i kurucam ama bi kaç sorum olcaktı:
1-- serveri kurunca offline oynayabilirmiyim (internet olmadan ağdan 2-3 kişi vs..)
2-- kurmayı bilmiyorum acaba ayrıntılı bir vidyolu anlatım yaparmısın?
3-- bi de eu karakterler var mı ve düzgün çalışırmı?
şimdiden teşekkürler...

1 - Serveri hamachi ile kurarsın oynayacak kişileri ağa alırsınız takılırsınız online - offline kurulabilir bu sizin isteğinize bağlı bir şey.
2 - Ayrıntılı bir şekilde net üzerinde videolar mevcut benim paylaştıklarım hazır kalıp halinde videolara bakarak rahat kurarsınız.
vSro Server Dosyaları ile SilkRoad Server Kurulumu
3 - Eu var evet ve düzgün bir şekilde çalışıyor ben database de sadece jangan town harici tüm bölgeleri kapattım siz açarsanız düzgün bir şekilde eu karakter oluşturup oynayabilirsiniz.

Şuanda bu DataBase'i editliyorum ancak bir sorun var. FGW'de 1. Gemiye gelince çıkması gereken moblar çıkmıyor. Monsters has appeared diyor ama içeride mob yok. Heryerde aradım ancak çözümü bulamadım. Bilgin varsa yardım edersen sevinirim.

skrillex kardeşim bi sorum olcaktı. İSS yi kurcaktım ama

resimdeki gibi uygulama geliştirme özelliklerini açtıgımda 1 seçenek çıktı ama çok seçenek olması gerekir(videoda öyle) bu yüzden iis yi kuramadım (iis yöneticisi yok) dolayısıyla da vsroyu kuramıyorum lütfen sadece skrillex değil cevabı bilen biri yazsın acil lazım. Şimdiden teşekkürler (eğer yanlış yerde sorduysam özür dilerim çok acil lazım kusura bakmayın)

Son düzenleme:
kardeş konu 2013 den kalma ama bişi sorcam bu s1030 hatasını alıyorum ben bi yardımcı olurmusunuz ?
XiaAgron yaptıklarını yaptım ama olmad

Geri