• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vSRO 1.188 Server Files & Database & Client

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
aynen db sildim tekrar açtım

----------

gene silip 0 dan kurcam olmazsa bi el atarsın artık ^^

----------

hacı şimdide bu hatayı verdi gamebangip kodları okuttum ama çözülmedi
USE [SRO_VT_SHARD]
GO

/****** Object: Table [dbo].[SK_gamebang_ip] Script Date: 04/03/2012 14:30:58 ******/
IF EXISTS (SELECT * FROM sys.objects WHERE object_id = OBJECT_ID(N'[dbo].[SK_gamebang_ip]') AND type in (N'U'
))
DROP TABLE [dbo].[SK_gamebang_ip
]
GO

USE [SRO_VT_SHARD
]
GO

/****** Object: Table [dbo].[SK_gamebang_ip] Script Date: 04/03/2012 14:30:58 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO

SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO

CREATE TABLE
[dbo].[SK_gamebang_ip
](
[
nID] [smallint] IDENTITY (1,1) NOT NULL
,
[
ip] [int] NOT NULL
,
[
capacity] [smallint]
NOT NULL
) ON [PRIMARY
]
-=-=--=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

//Create Procedure dbo.Adding_SK_gamebang_ip

Second, Lets create "Adding_SK_gamebang_ip" Procedure ...

PHP Code:
USE [SRO_VT_SHARD]
GO

/****** Object: StoredProcedure [dbo].[Adding_SK_gamebang_ip] Script Date: 04/03/2012 14:52:17 ******/
SET ANSI_NULLS ON
GO
SET QUOTED_IDENTIFIER ON
GO
-- =============================================
--
Author: Megaman963
-- Create date: 04/03/2012
-- Description: Adding Limited Client Access to server via IP
-- =============================================
CREATE PROCEDURE [dbo].[Adding_SK_gamebang_ip]
--
Add the parameters for the stored procedure here
@IP1 int, @IP2 int, @IP3 int, @IP4 int, @Capacity smallint
AS
BEGIN
-- SET NOCOUNT ON added to prevent extra result sets from
-- interfering with SELECT statements.
SET NOCOUNT ON;

--
Insert statements for procedure here
declare @IP int
declare @nip1 int
declare @nip2 int
declare @nip3 int
declare @nip4 int
set
@nip1 = @IP1
set
@nip2 = @IP2 * 256
set
@nip3 = @IP3 * 256 * 256
set
@nip4 = @IP4 * 256 * 256 * 256
set
@IP = @nip1 + @nip2 + @nip3 + @nip4
INSERT INTO
[Vengard_ACCOUNT].[dbo].[SK_gamebang_ip]
([
ip],[capacity]) VALUES (@IP,@Capacity)
END
GO

bilader şimdiye kadar hiç sorun çıkmadı bugun ne oldu bılmıom aynı sekılde tekrar kurdum dıger hata gıttı başka hata geldi

Ha Ben Herşeyi Yaptım Fakat Global Manager Açtığım Zaman Bi 10 Saniye Yanıt Vermiyor Sonrada ''It Has Been Failed Request Certification '' Diye Bir Hata Çıkıyor Ce GlobalManager Kapanıyor Yardımcı Olabilirmisiniz ..

Ha Ben Herşeyi Yaptım Fakat Global Manager Açtığım Zaman Bi 10 Saniye Yanıt Vermiyor Sonrada ''It Has Been Failed Request Certification '' Diye Bir Hata Çıkıyor Ce GlobalManager Kapanıyor Yardımcı Olabilirmisiniz ..

ini ayarlarını düzgün yaptığından emin misin acaba, kontrol ederek tekrar düzenle ve yaptıktan sonra server fileslerin içerisinde 1 - compile adında bir bat dosyası var buna tıkla ve aç bu ini dosyalarında değişiklik yaptığında o değişikliği kaydetmene yarar.

O Hatayı Geçtim Fakat Bu Sefer Global Manager Can't connect to account DB Hatasıyla Karşılaştım Skype Ekledim Yardımcı Olabilirmisin ...

yarım saat sonra öm den ammyy gönderin yapamayanlara yardımcı olayım

Malesef DBConnect deki ıp numarasını + ıd ve pwyi değiştirdim ama yine olmadı :(

Geri