• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vSRO 1.188 Server Files & Database & Client

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Cfgleri Kontrol ettim;
SMC için Server.cfg'de bütün portları mı 32000 yapacağız yoksa otomatik kendi yaptığımı sadece birde Sizin verdiğiniz Clienti indirdim SQL'de veya SMC'den Client için bir ayar yapacakmıyız? Teşekkür ederim...

Portları benim verdiğim gibi bırakmalısınız.. hayır zaten clean database olduğu için xtraplı sro_clienti değiştireceksiniz.. edx loader ile oyuna giriş yapıp oynayacaksınız.. :)

----------

hemen arşivleyeyim teşekkürler kanka :)

Daha yeni görüyorsun sanırım seni doktora götüreceğim.. :beer

Kardeş db'yi kurdum Programları Sorunsuz Açtım Ama Oyuna Giremiyorum Clienti açtıımda Xtrap'ta takılıyordu Xtrapsız İndirdim Oyuna Attım Ama Oyunu Açmaya Çalıştıgımda Hiç Açılmadan Kapanıyor Çözümü Nedir ?

Kardeş db'yi kurdum Programları Sorunsuz Açtım Ama Oyuna Giremiyorum Clienti açtıımda Xtrap'ta takılıyordu Xtrapsız İndirdim Oyuna Attım Ama Oyunu Açmaya Çalıştıgımda Hiç Açılmadan Kapanıyor Çözümü Nedir ?

Clean client'in sro_clientini değiştirdikten sonra sorunsuz giriş yapıyor sizden kaynaklanan bir sorun olabilir yada client hatalı olmuş olabilir bilemiyorum malesef siz rar'dan tekrar çıkartıp bu konudaki sro_clienti clientin içindeki ile değiştirin..

https://www.maxigamerz.com/f724/vsro-1-188-english-sro_client-209758/

eyw kardeşim saolasın bi Sorum Daha olacak Ben İİS kurmama ragmen Pc'de İİs kurulu degil Gibi Gösteriyo Bunu nasıl Çözebilirim ?

Merhaba;

Bende ingilizce sro_client çalışmadı. Onun yerine başka bir oyunun sro_clientini kullandım. Oyunumu nasıl ingilizce yapabilirim? Şuanda ingilizce değil. Kurdum içine girdim baktım.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Merhaba;

Bende ingilizce sro_client çalışmadı. Onun yerine başka bir oyunun sro_clientini kullandım. Oyunumu nasıl ingilizce yapabilirim? Şuanda ingilizce değil. Kurdum içine girdim baktım.

Eğer clienti konuda verdiğim client linklerinden indirmişseniz değişmesi gerekiyordu size hazır txtleri vereyim clientinizdekiler ile değiştirin oyununuz ingilizce olacaktır.

Texdata.rar

Benim gibi sorun yaşayan arakadaşlar şu clienti kullansınlar. İçinde birde Extractor SE var onunlada English Patch yapın media.pk2 nize.İtem isimleri görünmeyecek ama onun dışında bir çok şey ingilizce olmaktadır.

Tıkla İndir

VirusTotal ( sro_client ve Extractor SE vardır içinde. İndirmek size kalmış. Bana zarar vermedi. )

Merhaba yeri değil ama bana ddj çevirici program lazım link atabilirmisiniz teşekkürler. DB kurmayı denicem ayrıca sql linkinide atarsanız.
+bu hamachisiz kurmayı planlıyorum bilgisayarıma (özelliklerini sormasanız daha iyi olur :) ) ip kendi ipmi yazarsam olurmu iyi gunler.

Merhaba yeri değil ama bana ddj çevirici program lazım link atabilirmisiniz teşekkürler. DB kurmayı denicem ayrıca sql linkinide atarsanız.
+bu hamachisiz kurmayı planlıyorum bilgisayarıma (özelliklerini sormasanız daha iyi olur :) ) ip kendi ipmi yazarsam olurmu iyi gunler.

Kendi bilgisayar ıp adresiniz ile kurabilirsiniz ama sadece siz girersiniz..

SQL Serveri buradan indirebilirsiniz; Download Microsoft® SQL Server® 2008 R2 SP2 - Express Edition from Official Microsoft Download Center

Ddj çeviriciyi buradan indirebilirsiniz; https://www.maxigamerz.com/f327/ddj-dosyalarini-duzenlemek-168499/

Son düzenleme:
Geri