• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vSRO 1.188 Server Files & Database & Client

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Database ile 120 CAP Jupiter Fln Açabilirmiyiz?

Moderatörün son düzenlenenleri:
Bulaşıçak bir virüs olduğu için söyledim. istersen Daha temiz bir files yayınlarsan çok daha iyi olur.

Bu arada F10 Dc Sorunu Var Query vardı onu denedim ve işe yaradı.
Teşşekür Ederim Paylaştığınız için.
Dc problemini bende yasıyorum rica edsem kodu verir misin? .
tamam cozdum saol

Son düzenleme:

Database version'u ile bir oynama yapmadım, v.1.188 olması lazım..

yok hayır öyle değil :) sql server 2008 database eklerken şu hatayı veriyor

TITLE: Microsoft SQL Server Management Studio
------------------------------

Restore failed for Server 'KELES-PC'. (Microsoft.SqlServer.SmoExtended)

For help, click: Source: ID: ( ) - Events And Errors Message Center: Message Details

ADDITIONAL INFORMATION:

System.Data.SqlClient.SqlError: The database was backed up on a server running version 10.50.4000. That version is incompatible with this server, which is running version 10.00.4000. Either restore the database on a server that supports the backup, or use a backup that is compatible with this server. (Microsoft.SqlServer.Smo)

For help, click: Source: ID: ( ) - Events And Errors Message Center: Message Details

BUTTONS:

OK

Moderatörün son düzenlenenleri:
hacı yararlısın ya cidden :) teşekkürler... yapacaktm clean database linkleri hep kırıktı artık üzerinde calısacak bi dbm var

Common'daki Key'i Kaldırdım halde Halen Kendi otomatik id veriyor Sorun nedir acaba ne yapmam qerek otomatik vermemesi için ?

v sro SK_gamebang_ip problemini çözemedim gitti adamlar vermiş kodu değiştirin diyo nereye atacaz bu kodu nereyeeeeeeeee ???????

Geri