• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vSRO 1.188 Server Files & Database & Client

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
hacı yararlısın ya cidden :) teşekkürler... yapacaktm clean database linkleri hep kırıktı artık üzerinde calısacak bi dbm var

Ayn knk :D

----------

yok hayır öyle değil :) sql server 2008 database eklerken şu hatayı veriyor

TITLE: Microsoft SQL Server Management Studio
------------------------------

Restore failed for Server 'KELES-PC'. (Microsoft.SqlServer.SmoExtended)

For help, click: Source: ID: ( ) - Events And Errors Message Center: Message Details

ADDITIONAL INFORMATION:

System.Data.SqlClient.SqlError: The database was backed up on a server running version 10.50.4000. That version is incompatible with this server, which is running version 10.00.4000. Either restore the database on a server that supports the backup, or use a backup that is compatible with this server. (Microsoft.SqlServer.Smo)

For help, click: Source: ID: ( ) - Events And Errors Message Center: Message Details

BUTTONS:

OK

Başka Bir Db Restore ETmeyi Denermisin ? Çünkü bende İndirdim Sorunla Karsılaşmadım Sorunsuz Restore Ettim. Fakat Restore Ederken f10 bugu meydana geliyor onuda yaparsınız yanı :) Eger Başka db yide Restore Edemiyorsan SQL Yannıs Kurmuş Olabilirsin. SQl Server 2008 Manegement S. R2 Kullanmaktayım suan sorun yok.

anlamadınki dostum beni bn de biliyorum refpriciden düzeltildigini fakat itemi 5 golda aldın ama 5 golda satamıyorsun bunu nası yapabilirim diyorum.
_RefObjectCommon Tablosuna Gir Orda Sell Price Yazar. Fiyatını Düşürmek İstediğin İtemi Taploda Bul Bu SellPrice Kısmına Gel Ordaki Değere İstediğini Yaz. O Değer Npc ye Satış Fiyatı Olur

Eline saglık
Capture flag aktıfmı
battle arena aktıfmı
COS ftw varmı
deneyecek vaktım olmadıgı ıcın sormak durumunda kaldım düzgün bir db bulup kendime göre editleyecegim fakar günümüzdeki insanlar bayaa bir bencilleşmiş

Eline saglık
Capture flag aktıfmı
battle arena aktıfmı
COS ftw varmı
deneyecek vaktım olmadıgı ıcın sormak durumunda kaldım düzgün bir db bulup kendime göre editleyecegim fakar günümüzdeki insanlar bayaa bir bencilleşmiş

Clean database olduğu için cons ftw yok.. battle arenada olduğu gibi duruyor sadece capture flag'ı düzelttim. :)

Özür diliyorum bu dikkatsizligim için Capture flag aktif özelliklerde görmemişim
Paki battler arenayıda aktif edebilirmiyiz çünkü elimde baska bir db vardı illet getirdi beni elinde konu varmı su anda db yi kurucam

Özür diliyorum bu dikkatsizligim için Capture flag aktif özelliklerde görmemişim
Paki battler arenayıda aktif edebilirmiyiz çünkü elimde baska bir db vardı illet getirdi beni elinde konu varmı su anda db yi kurucam

Valla battle arenayı bende düzeltmedim, daha doğrusu düzeltmeyi bilmiyorum.. o yüzden bir bilgim yok :)

Merhaba 2 Sorunum var;
1. Sorun SMC'yi açtığımda LoadPlugins'e tıklıyorum fakat pluginler yüklenmiyor.
2. İse BSO Memory Hatası Alıyorum

Merhaba 2 Sorunum var;
1. Sorun SMC'yi açtığımda LoadPlugins'e tıklıyorum fakat pluginler yüklenmiyor.
2. İse BSO Memory Hatası Alıyorum

1. Fileslerindeki .cfg uzantılı dosyalarında belki ipni değiştirmediğin bir .cfg dosyası olabilir kontrol et..
2- Bso Memory hatası genelde client'te çıkan bir hataydı sanırım o konuda bilgim yok. :)

Cfgleri Kontrol ettim;
SMC için Server.cfg'de bütün portları mı 32000 yapacağız yoksa otomatik kendi yaptığımı sadece birde Sizin verdiğiniz Clienti indirdim SQL'de veya SMC'den Client için bir ayar yapacakmıyız? Teşekkür ederim...

Geri