• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

vSRO 1.188 Server Files & Database & Client

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ellerine saglık Güzle Paylaşım Ama Aşşagıdaki Resime Bakarsan Sorum F10'dan kaynaklanıyor.İtem alıyorum 10 Saniye Sonra Dc Veriyor ve Ardından Oyuna Tekrar Girdigimde İtem üzerime gelmiş oluyor ve silk gitmiyor.Mesela 500 silk'im var Premium alıyorum Dc alıyorum Oyuna tekrar Girdigimde Premıum üzerimde Ama hala 500 silk'de üzerimde eksilme olmuyor.

sro2013051401494387.jpg

Ellerine saglık Güzle Paylaşım Ama Aşşagıdaki Resime Bakarsan Sorum F10'dan kaynaklanıyor.İtem alıyorum 10 Saniye Sonra Dc Veriyor ve Ardından Oyuna Tekrar Girdigimde İtem üzerime gelmiş oluyor ve silk gitmiyor.Mesela 500 silk'im var Premium alıyorum Dc alıyorum Oyuna tekrar Girdigimde Premıum üzerimde Ama hala 500 silk'de üzerimde eksilme olmuyor.

Fixli olarak paylaştığım da mı hala bu sorunu yaşıyorsun?

ServerFilesi Yeni İndirdim ama Database ve Client 2-3 Hafta Önce İndirdim.

Tmm indirdim saolasın ellerine saglık deniyorumşimdi Avatarları filan aktif edip bakıcam sorun varmı yokmu diye Teşekkürler.

SR_GameServer.exe birsüre sonra kapanıyor. .cfg, .ini, ocdb, ftp, iis, modem port, serverfiles/data klasörüne data.pk2 yi koydum, tüm .exeleri DEP e ekledim, yine olmadı DEP i cmd yardımıyla sistemden komple kaldırdım, güvenlik duvarı kapalı, uyumluluk kısmından 2000 i seçtim yine olmadı sr_gameserver.exe hariç herşey düzgün çalışıyor.
Edit: Databasede herhangi bir sorun yokmuş. Data klasörüne data.pk2 nin içindeki dosyaları çıkartıp attım düzeldi.

Son düzenleme:
Burak baştan sona kurulum videosunu hazırlarmısın yarın ram geliyor :hsml:

Ya hocam bana vsro version 1.188 lazım server dosyalarının hepsi var bir tek vsro yok bi yardımcı olabilirseniz sevinirim yaa..

hocam senın dosyaları ındırdım restore ettım vs server files acarken global manager de hata almaya başladım hata bu Cant Connect to account db
cannot occupy db session : select * from SK_SilkChange_BY_Web
cannot occupy db session : update _Shard set nStatus = 0, nCurrentUserRatio = 0 where nID = 64

Geri