• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Şampiyon

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Callous

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
12
Yeni şampiyon alacağım sürekli kullanacağım 6300 yaptım bi şampiyon alacağım ama hangisini alayım ölmeyi sevmem pek kill almayı severim ona göre alışmak için botlara karşı oynayarak alışırım menzilci olmasını tercih ediyorum yakın dövüşcü bana göre değil birde rün sayfası nasıl yapılıyor yardımcı olacak varsa şimdiden teşekkür ederim.

Şuan ki aklımdaki Lissandra.

Yeni şampiyon alacağım sürekli kullanacağım 6300 yaptım bi şampiyon alacağım ama hangisini alayım ölmeyi sevmem pek kill almayı severim ona göre alışmak için botlara karşı oynayarak alışırım menzilci olmasını tercih ediyorum yakın dövüşcü bana göre değil birde rün sayfası nasıl yapılıyor yardımcı olacak varsa şimdiden teşekkür ederim.

Şuan ki aklımdaki Lissandra.
Liss alma. Sanırım yeni oyuncusun liss alman senin için iyi olmaz çünkü basit bi hero değil. Sen en iyisi darius al :D

liss biraz zor bi champ üstelik oyuna yeni başladıysan 6300 kasman zor olur ap olarak teemo önereblirim hem ucuz hem uzak mezilli mantarlarıda var ve görünmez oluyo oynayabilirsen çok eğlenceli bi champ oynaması da o kadar zor değil

:D Caner :D Yeni oyuncuyum ama kastım 6300 ü kafaya koydum 6300 lük bi hero alacam :D

tam senlik bi hero biliyorum ölmez ölürsede kill alır ölüyken caner in gizli silahı teemo ölüyken mantarlarımla kim bilir kaç kez adam öldürdüm

6300 almak zorunlu mu :D ayrıca sakın darius alma tr serverindeysen darius alana bebe ergen embesil muamelesi yapıyorlar :D ( AYRICA DARİUS RANKED VE TURNUVALARDA PEK SEÇİLEN VEYA BANLANAN BİR HERO DEĞİL VE SAĞLAM BİR NERF YEDİ ) ben sana syndra almanı öneririm kullanması zor ama önemli olan zoru başarmak değil mi :D kolayı herkes yapıyor zaten ayrıca başka hero tavsiyesi istersen 1350 ip ye nasus almanı öneririm onun dışında nidalee alırsan yine iyi olur xpeke nin turnuvada nidalee ile karşı takımı imha etmesini izledikten sonra insan etkileniyor ister istemez :D
Tavsiye ettiğim heroların videosu

nasus
syndra
nidalee

bazıları 6300 lüklerin daha iyi olduğunu düşünüyor :D

bir yönden haklılar 6300 lerin iyi olması çok saçma çünkü ip şampiyonun çıkış süresi ile ilgili mesela talon ve malzahar 6300 dü 4800 oldu bu gücü düştü anlamına gelmiyor fakat şu an 6300 olanlar yeni çıktığı için ''new meta'' ya daha uygun olarak çıkıyor sezon 2 de korkulan vlad sezon 3 ün yeni güçlü karakterleri arasında pek varlığını gösteremiyor sonuç olarak 6300 olan herolar daha iyidir diye bir şey yok ama yeni çıktığı için oynanış ve uyumluluk yönünden daha iyi

bir yönden haklılar 6300 lerin iyi olması çok saçma çünkü ip şampiyonun çıkış süresi ile ilgili mesela talon ve malzahar 6300 dü 4800 oldu bu gücü düştü anlamına gelmiyor fakat şu an 6300 olanlar yeni çıktığı için ''new meta'' ya daha uygun olarak çıkıyor sezon 2 de korkulan vlad sezon 3 ün yeni güçlü karakterleri arasında pek varlığını gösteremiyor sonuç olarak 6300 olan herolar daha iyidir diye bir şey yok ama yeni çıktığı için oynanış ve uyumluluk yönünden daha iyi
ama sonradan gelen nerfle hayal kırıklığı yaşamakda ayrı bişey :D

pahalı olmasının tek sebebi yeni çıkmaları bazen riot yeni camp çıkarınca başta güçlü oluyor bazende hiç bi şeye benzemiyor örneği quin berbat bir adc aldığımda defalarca denedim arkadaşımla olmadı oynanmıyor abi adc olarak berbat 450 ye ryze var ryze kötü olabilirmi? lcs maçlarında bakıyorum hep eskiler ryze,tf,nunu,trist,

Teemo güzel ama kolay ölüyor en azından benim elimde fena kill alıyor ona bişi demiyorum ama işte takıma katkısı anlamında falan güzel bişi istiyorum zorsa zor farketmez öğreniriz.

Yasin panpa ekle beni skypede. aizamz1 konusak uzun zamandir yoksun ortaliklarda :(

Yav reyiz buralardayım skypede varda laptop kullanıyorum ya ben ondan dolayı mikrofon sıkıntılı benim fan çalışıyor 2 tane sesinden kafayı yersin ondan :) face yokmu face :D

----------

Şuan aklımda Lissandra ve Elise var 2 sinden birini alacam

pahalı olmasının tek sebebi yeni çıkmaları bazen riot yeni camp çıkarınca başta güçlü oluyor bazende hiç bi şeye benzemiyor örneği quin berbat bir adc aldığımda defalarca denedim arkadaşımla olmadı oynanmıyor abi adc olarak berbat 450 ye ryze var ryze kötü olabilirmi? Lcs maçlarında bakıyorum hep eskiler ryze,tf,nunu,trist,

dude l2p

Geri