• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Şampiyon

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende blue ez hakkında iyi düşünmüyorum s1 deki buildi çok daha iyi ama doublelift ez buildi çok iyi bence

----------

bende çok oynadım arkadaşla birlikte aldık hatta oda aynı düşünüyor benle

----------

buffladılar sonra fakat yeterli değil

----------

varus da çok oynanıyor

----------

orda , pek vayne oynayan yok yada fazla vayne oynayan görmedim desen anlardım vayne oynayan yok yazınca ve bu aralar da fazlaca vayne gördüğüm için dedim bi ara quin de denemeni isterim

Bak ultisine remake atmaya hero arıyorsan, al sana Nami. Ultisinin range'i ve hızı mutlaka arttırlmalı. Uzun mesafeden fight başlatamadıktan sonra çok bir etkisi yo mid-late game de...

Ve yeter artık ***** böyle aşkın ızdırabını ELLEMESİNLER SONAMI !!!!!!!!

Bak ultisine remake atmaya hero arıyorsan, al sana Nami. Ultisinin range'i ve hızı mutlaka arttırlmalı. Uzun mesafeden fight başlatamadıktan sonra çok bir etkisi yo mid-late game de...

Ve yeter artık ***** böyle aşkın ızdırabını ELLEMESİNLER SONAMI !!!!!!!!

bence range'i çok iyi baya bi gidiyo , hızı konusunda aynı fikirdeyim yavaş geldiği için kolay kaçılıyor :D

Tristana , syndra , Ezreal ,Bilitzcrank , Nautilus , Pantheon Beyler Bunlardan birini alacam ama hangisini bilmiyorum :D

Quinne yakın zamanda bi buff gelmişti zaten.Rakibin yanına gidip geriye zıpladığı bi skill vardı slow veriyodu hani rakibede işte o skill artık zıplatıyo rakibi çok etkili bi buff değil ama katarina,nunu gibi champlerin ultisini bozabiliyosun en azından.

Nami şu sıralar çok oynanıyo, sebebi o çok etkisi yok dediğin ultisi :D
bence range'i çok iyi baya bi gidiyo , hızı konusunda aynı fikirdeyim yavaş geldiği için kolay kaçılıyor

Bide hızlı gelirse artık ohooo :D

Bide Vayne çok oynanmıyo konusuna falan gelince Dravena gelen nerften sonra oyundaki en iyi adc Vayne şu an bana göre.Early gamede rangeden counter yiyosun ama defansif oynayıp cs yapabilirsen vayne late gamede hayvan oluyo hayvan hele earlyde de bir kaç kill alırsa.Protect Vayne gg

Quinne yakın zamanda bi buff gelmişti zaten.Rakibin yanına gidip geriye zıpladığı bi skill vardı slow veriyodu hani rakibede işte o skill artık zıplatıyo rakibi çok etkili bi buff değil ama katarina,nunu gibi champlerin ultisini bozabiliyosun en azından.

Nami şu sıralar çok oynanıyo, sebebi o çok etkisi yok dediğin ultisi :D

Bide hızlı gelirse artık ohooo :D

Bide Vayne çok oynanmıyo konusuna falan gelince Dravena gelen nerften sonra oyundaki en iyi adc Vayne şu an bana göre.Early gamede rangeden counter yiyosun ama defansif oynayıp cs yapabilirsen vayne late gamede hayvan oluyo hayvan hele earlyde de bir kaç kill alırsa.Protect Vayne gg

Draven nerf gelmeden once de vayne late de hayvandi ve en iyi adc idi, tek farki bastiriyordu draven early de biraz :D

Naminin stuni oynanma sebebi. Bir support ta hem sustain hem stun bir arada olunca op oluyor iste... taric da bunun gibi bir hayvan... ultisi ise kimse benim fikrimi degistiremez, hizi ve rangei artmali. Rangein yarisindan dahi sallasan kaciyor range disina adamlar... ben leo gibi fight baslatsin istiyorum bir km uzaktan....

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi

Draven nerf gelmeden once de vayne late de hayvandi ve en iyi adc idi, tek farki bastiriyordu draven early de biraz :D

Naminin stuni oynanma sebebi. Bir support ta hem sustain hem stun bir arada olunca op oluyor iste... taric da bunun gibi bir hayvan... ultisi ise kimse benim fikrimi degistiremez, hizi ve rangei artmali. Rangein yarisindan dahi sallasan kaciyor range disina adamlar... ben leo gibi fight baslatsin istiyorum bir km uzaktan....

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 4 Beta ile gönderildi
OFG | Orionforce Gaming Twitch oyniyor bana sorarsan en iyi twitch oyuncusu baksan iyi olur.

ah ah twitch in eski hali olsa zaten diğer adc lere gerek yok :D
Suanki halide cok iyi oynamayi bilirsen. Yakinda ultisi nerf yer. Adamin videolarina bak biraz unlu adcler Chaox felan onlari bile adam kesiyor :D sadece twitch ve leblanc oyniyor. özellikle karsisina vayne cikarsa seviniyor :D

Suanki halide cok iyi oynamayi bilirsen. Yakinda ultisi nerf yer. Adamin videolarina bak biraz unlu adcler Chaox felan onlari bile adam kesiyor :D sadece twitch ve leblanc oyniyor. özellikle karsisina vayne cikarsa seviniyor :D

eski hali daha iyiy di chaox iyi adc olsa tsm den atmazlardı :/

nedir sizdeki bu turnuvalardaki adamları izleyip sürekli onları taklit etme çabası ? azcık kendiniz taktik geliştirsenize :D

ya turkler king. Chaox iyi bir adc hatta turklerin hepsinden iyi. DoubleLift WildTurtle hic söylemiyorum bile.

turkler king diyipte chaox turklerin hepsinden iyi deyince zaten uzatma hiç :D

chaox doubleliftten iyiyse oyunu bırakırım eski tsm maçlarındaki failleri ni unutmadım

abi size diyorum sürekli izlemeyin şunları he eyvallah çok güzel düşünenler varda siz tüm hareketlerinizi kendinize geçiriyorsunuz tamamen taklit olayı oluyor :D

Geri