• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Şampiyon

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yeni olarak şunlardan birini alacam PBE oynuyorum orda hep test ettimde ;

Tristana , syndra , Ezreal ,Bilitzcrank , Nautilus , Pantheon Bunlar aklımdakiler.

Denediklerim ise ; Lux , Orianna , Elise , Lissandra , Vayne , Fizz , Hecarim , Thersh , Fiddlessticks ve Draven Bunlarıda denedim aklımdakilerden harici .

Deneyeceklerim ise ; Nidalee , Nocturne , Twitch , Shen , Lee Sin ,

Son düzenleme:
pahalı olmasının tek sebebi yeni çıkmaları bazen riot yeni camp çıkarınca başta güçlü oluyor bazende hiç bi şeye benzemiyor örneği quin berbat bir adc aldığımda defalarca denedim arkadaşımla olmadı oynanmıyor abi adc olarak berbat 450 ye ryze var ryze kötü olabilirmi? lcs maçlarında bakıyorum hep eskiler ryze,tf,nunu,trist,

Sen Quinn oynayan görmemişsin demek ki dostum

duydunuzmu beyler teemo kolay ölüyormuş :( benim aldığım teemo ölmez ölemez :(

aphromo da oynuyor ama okadar iyi olduğu söylenemez emin ol çok araştırdım ama olmuyor zaten turnuvalardada göremezsin

Tr'de bi adam vardı sadece Quinn oynuyo o adamı görmeden önce seninle aynı fikirdeydim herifi 1maç supportladım mükemmel oynuyodu 10maçın 8ini kazanıyo Diamond ligdeydi o zamanlar ama şimdi nasıl bilmiyorum nickini hatırlarsam yazıcam buraya

buff bırak ult ye rework gelmesi lazım ult açtığıma pişman oluyorum mlee olunca direk indiriyorlar

Oynamadım ama yanıma gelen hiç bir quinn'de ulti açıp TF içine girmiyor. Nasıl kullanıyorsun ki ultiyi direk indiriyorlar seni...

Benim arkadaşımda oynuyor quinn, fena sayılmaz. Benim gözümde çok etkili bir adc, ama sen illa beni LCS bağlar, prolor ne düşünürse odur diyorsan bilemem.

Şahsen ben izlediğim maçların çoğunda Blue Ez, graves, cait görüyorum vayne oynayan yok. Ama oyundaki en korkunç adc kendisi, burdan rework lazım oldugunu mu çıkarmamız lazım !?

Ayrıca LCS ve pro game'ler başa bela, bak çıkan moda hala düzelmedi. Neymiş efenim blue ez... Herkez normal adc kasmanın ez'de nasıl bir etki bıraktığını unutmuş, TF'nin verdiği hayvansı damage'i hatırlamıyorlar. Ama laf söylersen birşey bilmeyen ezik konumuna sen düşüyorsun, gör bak o çok bilmiş embesil sürüsü LCS'de normal ez oynanınca nasıl dönüyorlar o çok savundukları fikirden...

Oynamadım ama yanıma gelen hiç bir quinn'de ulti açıp TF içine girmiyor. Nasıl kullanıyorsun ki ultiyi direk indiriyorlar seni...

Benim arkadaşımda oynuyor quinn, fena sayılmaz. Benim gözümde çok etkili bir adc, ama sen illa beni LCS bağlar, prolor ne düşünürse odur diyorsan bilemem.

Şahsen ben izlediğim maçların çoğunda Blue Ez, graves, cait görüyorum vayne oynayan yok. Ama oyundaki en korkunç adc kendisi, burdan rework lazım oldugunu mu çıkarmamız lazım !?

Ayrıca LCS ve pro game'ler başa bela, bak çıkan moda hala düzelmedi. Neymiş efenim blue ez... Herkez normal adc kasmanın ez'de nasıl bir etki bıraktığını unutmuş, TF'nin verdiği hayvansı damage'i hatırlamıyorlar. Ama laf söylersen birşey bilmeyen ezik konumuna sen düşüyorsun, gör bak o çok bilmiş embesil sürüsü LCS'de normal ez oynanınca nasıl dönüyorlar o çok savundukları fikirden...

ult ile ne yapabilirsin az hp de birilerini yakalarsın yada verdiği speedle kaçarsın
tf de etkin olarak nasıl kullanırsın ult ni?

lcs de vayne almıyorlar demişsin daha da tartışmam senle :D

ult ile ne yapabilirsin az hp de birilerini yakalarsın yada verdiği speedle kaçarsın
tf de etkin olarak nasıl kullanırsın ult ni?

lcs de vayne almıyorlar demişsin daha da tartışmam senle :D

Bi kırmızı ile çizsene nerde kullanmışım şu kelimeleri, sadece fazla görmüyorum demeye çalıştım... Ya yok arkadaş benim biraz liseye dönüp Dil ve Anlatım çalışmam lazım, kimseye derdimi anlatamıyorum :drunks

vayne op bence sezon bitmeden nerf gelir belkide bölge şampiyonalarını bekliyorlar

............

İzlediğim maçların cogunda oynay.... Tamam boşver takma sen... ben açtım dil ve anlatım kitabımı önüme rahat ol :D

Neyse konuya dönelim, Quinn remake lazım değil bence. Çok oynamadım mekaniğini bilmiyorum ama yanıma gelenlere bakarak çok rahat söylüyorum çok iyi bir adc.

bende blue ez hakkında iyi düşünmüyorum s1 deki buildi çok daha iyi ama doublelift ez buildi çok iyi bence

----------

bende çok oynadım arkadaşla birlikte aldık hatta oda aynı düşünüyor benle

----------

buffladılar sonra fakat yeterli değil

----------

varus da çok oynanıyor

----------

orda , pek vayne oynayan yok yada fazla vayne oynayan görmedim desen anlardım vayne oynayan yok yazınca ve bu aralar da fazlaca vayne gördüğüm için dedim bi ara quin de denemeni isterim

Geri