• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Yeni Şampiyon

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Yok olan bana oluyor :/ Komedi Film istedim listeyi alamadan çöpe atmışlar tartışma çıkmış :D

Oynadığım şampiyonların istatisiklerini yazdım beyler ona göre bana göre olanı söyleyiniz :(

2yvquiu.jpg

Bu arada ilk kez oynamama rağmen Pant , Bilitz i çok güzel oynuyordum

----------

[TABLE="width: 135"]
[TR]
[TD]Tristana[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Bilitzcrank[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Pantheon[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Master Yi[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Ryze[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Jayce[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Lux

Bunlardan birini alacam ama eleme yaparak her biriyle 2 şer tur oynucam hangisiyle iyisem onla ustalaşacam :D[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Bu arada ilk kez oynamama rağmen Pant , Bilitz i çok güzel oynuyordum

----------

[TABLE="width: 135"]
[TR]
[TD]Tristana[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Bilitzcrank[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Pantheon[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Master Yi[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Ryze[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Jayce[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]Lux

Bunlardan birini alacam ama eleme yaparak her biriyle 2 şer tur oynucam hangisiyle iyisem onla ustalaşacam :D[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Morganayı ekle yapman gereken tek şey w yi kendine basmak q yu tutturmak ve e ile işin bitmesini beklerken normal saldırı yapmak

elise al bence :D turnuvalarda deli gibi seçiliyor ister tank kas ister ap kas her türlü damage atıyor :D q skili ile 1200 vurduğumu biliyorum :D

Birazcik gec kaldi onumuzdeki yama ile nerflicekler ve sonraki yamada da nerf gelicek buyuk ihtimalle :/

damagesine herhangi bir nerf gelmemiş :D yine aynı hasarı vuracak sadece böcüklerine zırh ve büyü direnci eklenip canı azaltılmış ve ufak değişiklikler yapılmış damage konusunda sıkıntı yok yani :D

damagesine herhangi bir nerf gelmemiş :D yine aynı hasarı vuracak sadece böcüklerine zırh ve büyü direnci eklenip canı azaltılmış ve ufak değişiklikler yapılmış damage konusunda sıkıntı yok yani :D

Yama notlarinda buyulerine bu seferlik karismadik sonraki yamada onlara da bakicaz tarzi seyler yaziyordu o yuzden dedim.

Elisa yı beceremedim ben ondan yazmadım oraya . En iyi oynadığım 3 şampiyonu yanıma alıcam ve prof olmaya başlıcam . 3 üde seçilirse yapcak bişi yok :D

3 şampiyonu hallettim kaldı 5 5 inide oynayım 2 şer tane oyunda sora paylaşacam siz dersiniz artık bana :D

8 tane eleme şampiyon yaptım . 2 defa peş peşe oynadım . 3 tane şampiyon oynucam . 1.şampiyonun bu olsun 2. şu 3. şu diyerek yardımcı olursanız sevinirim :) Yanlarına ap ad gibi ne olarak kasayım onuda yazarsanız sevinirim.

sp85g5.jpg

[TABLE="width: 301"]
[TR]
[TD][/TD]
[TD]Mevkiler[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]1.Şampiyon = Jayce[/TD]
[TD]Top[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]2.Şampiyon = Lux[/TD]
[TD]Mid[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]3.Şampiyon = Bilitzcrank[/TD]
[TD]Bot(sup)[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD]4.Şampiyon = Pantheon[/TD]
[TD]Orman[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Bunları oynucam beyler. Mevki Mevki adamlarımı seçtim şimdi bunlara göre run ve diğer şeyi yapacam bunları ad , ap olarak nasıl kasayım ?
Mesela ben Jaycesi adc olarak kasıyorum , Lux u apc , Bilitzcrank adc , Pantheon adc

Geri