• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3. Bumerang Ödülleri Genel Konu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Evet arkadaşlar oy kullanma süreci bugün itibari ile sona erdi, diğer konu baya karıştığı için onu silip yeni konu açtım. Bu konu altında gelişmeleri paylaşacağız ve sizde düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Gelen oylar doğrultusunda sitemiz ilk 10 site arasında. Bundan sonra Jüri üyeleri her kategoriden ilk 10'a kalan sitelerin arasından 3'er site seçecekler ve son olarak 5 Aralıkta düzenlenecek olan büyük etkilinkle bu seçilen 3 er siteden 1 er site seçilip finalist olacak.

İlk 10 Listesi : http://bumhaber.hurriyet.com.tr/2013/11/3-bumerang-odullerinde-ilk-10-heyecani/

Bu arada yanımızda olup oyları ve yorumları ile bize sonuna kadar destek olan tüm üyelerimize (Sizlerin tabiri ile Ailemize) tekrardan içtenlikle teşekkür ediyorum. Sağolun varolun.

Eğer adaletli bir seçim olursa birinciyiz , rakiplerimiz alınmasın ama gerçekten çok gerideler bize bakarak.

İnşallah forum seçilirde Ümit abi takım elbise giyip evet en bilge forum ödülü birinci maxigamerz.com ödülü almak üzere site sahibi sayın Ümit Dursun'u sahneye davet ediyoruz gibi olur inşallah :D :D

Ümit Abi niye sadece 1 konuda 1. yiz onu anlamadım.

Diğer konularda oylamaya giremiyor muyuz ?

Hadi hayırlısı olsun, Devamı daha iyi olur inş :D

Ümit Abi niye sadece 1 konuda 1. yiz onu anlamadım.

Diğer konularda oylamaya giremiyor muyuz ?

1. değiliz henüz, ilk 10 un arasındayız sadece. Forumumuz sadece En Bilge Forum Kategorisinin kurallarını yerine getiriyor, diğer kategorilerin kuralları forum içeriğimiz ile uyuşmuyor. Diğer kategoriler farklı alanlar üzerine genelde bloglarla ilgili. O nedenle herkes sadece sitesinin veya blogunun içeriğine uygun kategoriden yarışmaya katılabiliyor.

İnş. Kazanıcaz. :)

----------

bir de birşey sorcam 1. olunca ne olcak :D forum da kişi sayısı mı artıcak 1.ciliğin foruma yararı ne olcak ?

Gerçekten çok mutlu olurum 1.olursak.Yıllar olmuş şaka maka üye olalı hala devam ediyoruz :) Bence bir ödülü hakediyor artık.

1. Olursak .... : Bumerang | Bumerang'ın seçkin blog ve web siteleri ödüle doyuyor!

En sondaki ödül ile ilgileniyoruz "Geniş Kapsamlı Basın Duyuruları". Bunun sayesinde sitemiz binlerce yeni kişi tarafından daha öğrenilecek, forumumuzun itibarı artacak, üye sayımız ve sitedeki aktiflik artacak... Kısaca sitemiz şuandakinden çok daha aktif ve güzel bir yer olacak.

Biz kazanmayacağız da kim kazanacak ? önlerden yerimi alayım 5 aralıkta kazandık diye güncellerim mesajı tekrar :pro

Boşa demedim kazandık diye güncellerim mesajı tekrar diye hadi hayırlı olsun hepimize.
:alkis

Son düzenleme:
Diğer konuda da dediğim gibi o sıralama her ne kadar sırasız da olsa birinci sırada bizi görmek gurur verici :)
MaxiGame Aşktır.

Abi ilk 10'a girmişiz,şunun şerefine 2 günlüğüne açar mısın şu Nick değişimini :)

Geri