• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3. Bumerang Ödülleri Genel Konu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kaç yıldır üyeyim gerçekten maxigame nin bana cok yararı olmuştur keske haberim olsaydı bende gereken destegi verirdim bence final için maxigame nin giriş sayfasınada bu konunun direk link ini paylaş oy zamanı gelince maxigame girince güzüne çarpacak şekilde cünkü 10 kişinin 8 i bilyo diger 2 kişininde destegi gerekir diye düşünüyorum cünki yapacagımız işlem 2 3 dk ama aldıgımız bilgiye bu site olmasa belki 1 günümüz gidiyo gerçekten içtenlikle sölüyorum güzel site yapmışsın geniş kapsamlı ve bu siteninde bi ödül alması hak edilmiş bir başarı olarak sölenecektir.

İlk 3'e giren siteler yarın açıklanacak. 5 Aralıkta ise 1. ler belli olacak. Az önce Bumerangdan aradılar, törene katılacak mısınız dediler, evet dedim bende. Emin olmamakla beraber sanırım ilk 3 girdik demek oluyor bu :)

İlk 3'e giren siteler yarın açıklanacak. 5 Aralıkta ise 1. ler belli olacak. Az önce Bumerangdan aradılar, törene katılacak mısınız dediler, evet dedim bende. Emin olmamakla beraber sanırım ilk 3 girdik demek oluyor bu :)
Hayırlısı ile 1.liğe gideriz abi :)

2 tane ciddi rakibimiz var. TeamDoblo ve GTATurk. Her iki site de oldukça sağlam. 1. O sitelerden biri de olabilir, herşeye hazırlık olmalıyız :)

Aynen, bundan sonra 1. olmasak bile çok önemli değil. En azından ilk 3'e kadar yükselebildik, bu da bizim için çok güzel ve olumlu bir gelişme.

İşte bu haber harika :)

crazy-dance-moves-41.gif

Bencede ilk girdiğimiz yıl birinci olmasak daha iyi seneye 2. sonraki sene 1. oluruz kısmetse :)

Girer girmez 1. olursak sonra bunu korumakta gerekir.
Bence ilk başvuruda 1. olursak iyi ses getiririz ve daha çok rahabet görür site 1.liği korumak içinde daha çok çalışır ve daha iyi yerlere geliriz.

Maxi 1. olacak hadi bakalım bekliyoruz sabırsızlıkla..

Geri