• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

3. Bumerang Ödülleri Genel Konu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
El birligi ile bizim ailecek (Maxigame ailesi) yapamayacagimiz hicbirsey yok. Tabikide biz 1. olacagiz. Gorunen koy klavuz istemez derler. :)

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

Abi ilk 10'a girmişiz,şunun şerefine 2 günlüğüne açar mısın şu Nick değişimini :)

Bir dur daha bişey yok ortada, sonuçlar açıklansın, kazansakta kazanmasakta açarız nick değişimini, sözümüz söz ;)

El birligi ile bizim ailecek (Maxigame ailesi) yapamayacagimiz hicbirsey yok. Tabikide biz 1. olacagiz. Gorunen koy klavuz istemez derler. :)

A116 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

İnşallahta, yine de ne olacağı belli olmaz, çok fazla yükseklere uçmamamız lazım :)

Yuh formulabir sitesi ilk 10'a girmiş. O siteyi nasıl seçiyorlar o sitenin ne olduğunu bir ben birde Allah bilir :hfy:

Yalnız maxigame seçilmez ise, hürriyet gazetesini basıp camlarına taş atar gazetelere sakal bıyık çizer kaçarım :D :D :D

Diğer sitelere baktımda sanki ellerine site vermişlerde almış kurcalıyorlar gibi bir hava var inşallah bizde bu ödül. Ümit abiyi televizyonlarda görücez meşhur olacak maxigame :D

Bu odul maxigameye yakisir.

Forumdaki her bir uyemiz bu odulu fazlasiyla hak ediyor.

Merakla bekliyorum :)

Aslında neden olmasın. Bir oyun ile ilgili ne ararsanız bu forumda neredeyse bulabilirsiniz. Yardım isteyene de yardım da sağlanıyor.

Eğer 1. Olursak (İnşallah) O zaman Yeni Bir Sürü Kullanıcı Gelicek O Zaman Bizim Pabucumuz Dama Atılıcak :D

Maxigame ailesi bu ödülü gerçekten hakediyo sıcaklığı ile olsun bilgeliği ile olsun mükemmeliz lan biz :) kalbimiz maxigame ile :)

Son düzenleme:
Yurttaki 4 oda arkadaşı olarak hepimizin telefonlarından oy göndermiştim şimdi ilk 10'da olduğumuzu görmek gurur verici gerçekten. İnşallah hakettiğimiz 1. liği alacağız.

bence katılmak yanlış bir karardı ümit abi neden dersen maxigame köklü bir forum bu gibi yarışmalara katılarak bence kendini küçük gösterdi eğer çok çok önemli birşey olsaydı tüm kaliteli forumlar katılırdı r10.net,*********,frmtr vsvs yinede senin kararın ilk 10 da olmana sevindim diğer forumlar duyulmayan isimler bu forum en azından silkroad onlinede isim yapmış ün sahibi ^^

bence katılmak yanlış bir karardı ümit abi neden dersen maxigame köklü bir forum bu gibi yarışmalara katılarak bence kendini küçük gösterdi eğer çok çok önemli birşey olsaydı tüm kaliteli forumlar katılırdı r10.net,*********,frmtr vsvs yinede senin kararın ilk 10 da olmana sevindim diğer forumlar duyulmayan isimler bu forum en azından silkroad onlinede isim yapmış ün sahibi ^^

Çok yanlış düşünüyorsun. Sitemiz köklü bir site olabilir ama sadece silkroad oyuncularının bildiği bir site. Bizim amacımız siteyi genele yaymak ve genel olarak bilinen bir oyun sitesi haline getirmek, bunun içinde bu tarz organizasyonlara en çok ihtiyacı olan sitelerden birisi de bizim sitemizdir. Bumerang ödülleri küçümsenecek bir ödül değil kesinlikle, geçen yılların yarışmalarını incelersen bunu rahatlıkla anlayabilirsin.

Bu arada örneğini verdiğin siteler zaten bütün Türkiye tarafından bilinen siteler böyle yarışmalara girip kendilerini daha fazla duyurmaya ihtiyaçları yok, eğer biz de onlar kadar tanınsaydık biz de katılmazdık ve ihtiyacı olan sitelerin önünü açıp onların katılmasını sağlardık. Bence bu sitelerin katılmaması çok doğru bir karar ve kendilerine teşekkür ediyorum, çünkü eğer onlar katılsaydı bizim gibi sadece silkroad oyuncularının bildiği bir kitleye sahip bir sitenin kazanma şansı sıfır olurdu ancak.

Sitemiz elbette köklü ve büyük bir site ama gerçekleri de kabul etmek gerekir ki sitemiz ne forumtr ne de donanımhaber ile karşılaiştırılabilecek düzeyde değil, ve daha iyi olması için bu tür organizasyonlara katılmamak içinde hiçbir sebep yok bence. Siteler kendilerini sürekli geliştirmeli ve yeniliklere ayak uydurabilmelidirler yoksa zaman içerisinde yokolup giderler. Eğer ben zamanında siteyi maxigameye çevirmeseydim şuan burada 3-5 silkroad oyuncusu kendi halimizde takılıyor olurduk. Şuanda sitemiz her ne kadar silkroad oyuncuları tarafından bilinsede aynı zamanda birçok lol oyuncusuda sitemizi bilmekte ve takip etmekte, eğer ola ki silkroad kapanırsa bir süre Lol oyuncularının desteği ile sitemizin varlığını sürdürebiliriz ama bu yeterli değil tek bir oyuna bağlı kalmamak gerekir o nedenle diğer tüm oyunlarda da sitemizin bilinir hale gelmesi için elimize geçen her fırsatı kullanmamız gerekir, aksi takdirde yokolmaya mahkum oluruz.

Geri