• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

95 LwL deki Knight ve Captain yazdırma Görevi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan VaLeNTiNe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu general görevi nekadar zormuş 1 saatte zor yaptım

kardeşim paylaşım için sağol ama sonda bi hata yapmışsın 95 lvl lik champion zerkle kesilecek eğer zerksiz kesersen üptal olur görev ben yeni yaptım zerkle kestim

ohooo ölme eşşeğim ölme ne yapalım knight yazdırmak için katlanacaz

aCİL OLARAK CEVAP BU SONDAKİ YATRATIĞI KESMİCEZMİ GÖREV HAT AVERİO

zerkle kesmen lazım arkadaş yanlış yazmıj

Sağol kardeşim Allahdan forumun sonun abakdım şaka gibi yaa bi düzeltme yapılmamıs bayad aolmus bu konu açılalı.Kesioz hata verio uyu zolmusdum birde sadece niyadan gelirken değil giderkend eteleport yapılmıyor bu daeklenmeli..benc ekonuyu düzeltirsen arkadasım ii olcak..

görevi iptal edersem bı sorun olur mu ? bn niya generalı ıptal ettım acaba tekrar alabılırmıyım ? yardımların ıcın sımdıden tsk =)

çinli captain yazısı jangandaki npc lerden alınıyor hep. avrupa charlarda constantinden alınıyor.Hem alıntı yapılan yerdeyanlış yazılmış hemde burda.Zerksiz gitmeyin.Bu arada bu görev en az 3 saat sürer.Başarılar:)

Ya Kardeş Şunu yalnış yaptın ZERK İLE DALICAKSIN son görevi yapınca yoksa olmıyor
Ben gittım zerki boşladım zerksız dalıyorum 2-3 defa kestım olmadı Zerk gerk yok dedın :@

bu görevi aldıktan sonra iptal edersek bir daha alma gibi bir şansınız var mı yani ıvy görevini iptal ettiğinde alamıyorsun ya buda ölemi ¿ bilgisi olan yardımcı olabilirmi acaba

¯ßч__нลчĻลż' Alıntı:
Knıght veya Genaral yazısıı biz mi seçiyoz kendisimi otamatikmen veriyor :ent
kendisi otamatik yazıyor yani kendi istediğin yazıyı seçemiyorsun

Geri