• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

95 LwL deki Knight ve Captain yazdırma Görevi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan VaLeNTiNe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar bard/cleric charım var 1. görevde takılıyorum üstümde 9dg fb set var beni ışınlıyor ama 3 vuruşta yatıyorum.Ne yapmam lazım?Noise açsam etkilermi açmayı denediğimde bile açar açmaz bana dalıyor ne yapıcağımı şaşırdım wizardken ilk bikaçını kestikten sonra görünmezlik basıyordum ama bunda direk bana dalıyorlar ne yapmalıyım fikri olan?Birde acil arkadaşlar yardımcı olursanız hemen sevinirim :)

Teşekkürlerrr :)

----------

Görev 4 - Hayalet kabuğu

Tekrar Jeonghye ile konuşun o size yeni bir item vericek.Şimdi TOMB'a gidin. ( Burası Janganın güney doğusunda bulunuyor cave değil. ) Tomb tam olarak X: 7175 Y: 309 'da. Buraya gittiğinizde iteme sağ tıklayın ve orada 95 champion mob çıkacak. Bunu kolaylıkla öldürebilirsiniz.Öldürdükten sonra NPC'ye geri dönün.

Hangi NPC ?

Jeonghye Npc :)

Geri