• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

95 LwL deki Knight ve Captain yazdırma Görevi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan VaLeNTiNe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yaw delirecem arkadaşlar 95 lw wiz bardım setimde okadar iyi değil 8350 hp var son aşamada kaldım bi zerkle öldürmem gereken 95 mobu öldüremiorum vigor kullandım sonra zehir geçirici mavi pil kullandım ama ne fayda hiç yarar etmedi paso öldüm yardım edin nasıl öldürücem ya

s a 100 tane agı kullandım ama normal scipirt çıkmadı agı nasıl tekrar alacaz

Ya geçen 97 charıma 2 ağ attım 1 tane normal düştü şidmi tam tamına 50 tane attım hala düşmedi sinir edici birşey yaa.

64 tane ağ kullandım fakat hala çıkmadı...Çok sinir bozucu intihar sebebi bir görev -.-

Ağ bittiğinde nerden alıyoruz :/

The access to X-Trap patch server is unstable or X-Trap update wasnt able to run properly. Please, restart game.

Bu hata var bende anladığım kadarıyla patch düzgün çalıştırılamamış gibi bişi diyor [ortaokuldan buyana ing. 2]

beyler benim tomb a tickete sağ tıklayınca moob cıkacak ve kesilmesi gerek moob yeri q dan görev haritasına tıkladığımda tomb degil de black robberlerin yanındaki 4 yolu gösteriyor fakat oraya gittiğimde de burda acılmaz diyor tombada gittim ordada acılmıyor bi yardım edermisiniz lütfen

Şimdiden teşekkürler

Beni test için arneya attığında yatıyorum ne yapcam 7 k vuruyor mob

Yaw düşmüyor Niyalardan mavi görev 17 tane kırmızı çıktı çıldırmak üzereyim.. !

Görev 4 - Hayalet kabuğu

Tekrar Jeonghye ile konuşun o size yeni bir item vericek.Şimdi TOMB'a gidin. ( Burası Janganın güney doğusunda bulunuyor cave değil. ) Tomb tam olarak X: 7175 Y: 309 'da. Buraya gittiğinizde iteme sağ tıklayın ve orada 95 champion mob çıkacak. Bunu kolaylıkla öldürebilirsiniz.Öldürdükten sonra NPC'ye geri dönün.

Hangi NPC ?

Teşekkürler çok işime yaradı.
Bu general görevi neymiş ya böyle 3 saatimi aldı

Geri