• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

95 LwL deki Knight ve Captain yazdırma Görevi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan VaLeNTiNe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bi char aldım Knight görevini yapayım dedim Ratchelle konuşmuyor dolayısıyla görevide alamıyorum. Görev daha önce yapılmaya çalışılmış mı bilmiyorum.

edit : Galiba iptal edilen görev tekrar alınamıyor..

7. görevi yanlıs kopyalamışsın berserker fuyll ver zerkle kesmen gerek

dün gece yaptım ve yaklaşık 2.5 saat sürdü en çokda niyalardan ru çıkartma uğraştırdı. 88. tuzakta çıkartabildim bu da en az 88 dk demektir tabi arada beklemeler felan 100dk deyin sadece niya kısmına. 7. görevde zerki açıp öldürüyorsunuz unutmayın.

"Görev 7 - Hayalet parçası

Witch'le tekrar konuşun ve o sizi yeni biryere ışınlıycak. Burada 95 lvl çok güçlü olmayan bir mob çıkacak.Bu mob 1k ve daha az damage vermekte ama seni dondurabiliyor. Eğer berserk'in full ise ve o mobu zerkle kesersen görev iptal olur."

Görev 7 Deki Mob'u Zerkle Kesmek Gerekiyor Zerksiz Kesersek Görev İptal Oluyor. Zerkle Kesilince Görev iptal Olmuyor.

Kardeş 1 Sorum olacak rachelden 2 görev alıorum fakat bekletior beni rachelden görevleri alıcakmıyız sadece konuşacakmıyoz yardımcı olursan sevinirim 2 saattir bekliom rachelin önünde....:cry:

( The Spirit ) gorevinde ağlar bitti normal ruh hiç cıkmadı şimdi görevi sileyimmi yardım lütfen

Görev 7 - Hayalet parçası

Witch'le tekrar konuşun ve o sizi yeni biryere ışınlıycak. Burada 95 lvl çok güçlü olmayan bir mob çıkacak.Bu mob 1k ve daha az damage vermekte ama seni dondurabiliyor. Eğer berserk'in full ise ve o mobu zerkle kesersen görev iptal olur.
Tam Tersi olmalı. Zerk Full Ve Moobu zerkle kesmeniz gerekmektedir.

Geri