• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Anime & Manga - Sohbet & Muhabbet Konusu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Beyler raikagenin adamları buraya raiton-suiton karışımı bi jutsu attı yer gök inliyor katon-fuuton karışımı olan var mı acil lazım.
PS: Bende doton var anca evin dışını kapladım içeriye gelmesin diye.

Arigato gozai mashita?

yokmu güzel bi anime izleyelim be :D

romantik felan birsürü anime izledik izlicek kalmadı :(

Yakaladım bir kurban !!!

Nyan Koi! yardır !!!! Komedi <3
Yok ben daha extreme isterim dersen Soul Eater yardır. <3 Ama tavsiyem her zaman ki gibi mangasını okuman, animesi bitti.

Beyler raikagenin adamları buraya raiton-suiton karışımı bi jutsu attı yer gök inliyor katon-fuuton karışımı olan var mı acil lazım.
PS: Bende doton var anca evin dışını kapladım içeriye gelmesin diye.

... .. .. . . . .

Son düzenleme:

Yakaladım bir kurban !!!

Nyan Koi! yardır !!!! Komedi <3
Yok ben daha extreme isterim dersen Soul Eater yardır. <3 Ama tavsiyem her zaman ki gibi mangasını okuman, animesi bitti.

... .. .. . . . .

*Whisper: Kaya, gel al sakin bir yere götür arkadaşı...
Niye öyle dedin ki :( Gizli gizli yazmalar falan :( Kırılıyorum ama :(

Naruto spoiler içerir
Manga'nın son bölümünde Naruto'ya power up gelmeyeceği belirlenmiş oldu bence. Belli ki bu savaş hep birlikte kazanılacak ama yine de son vuruşu yapan Naruto olacak.

Narutoda sakurayı görmemem dışında iyi bir olay olmadı.Bleach dikkatimi çekti bu hafta

Bleach Spoiler
unohana vs kenpachi. kyoraku bu vs sonrası ikisinden birinin öleceğinin kesin olduğunu söyledi bakalım ne olacak.

O değilde, dün-bugün canım sıkıldığı için Code Geass R2 izliyordum ve şimdi bitti. Lan Lelouch, gene ağlattın yemin ediyorum...

Beyler bakın buraya belirli kişiler takılıyor, fazla üyemiz yok. Ama yalvarıyorum, izlemediyseniz hemen izleyin, Code Geass ve Code Geass R2. Bakın varım yoğum üstüne kefilim, harcıyacağınız her bir dakikaya değer !!

O değilde, dün-bugün canım sıkıldığı için Code Geass R2 izliyordum ve şimdi bitti. Lan Lelouch, gene ağlattın yemin ediyorum...

Beyler bakın buraya belirli kişiler takılıyor, fazla üyemiz yok. Ama yalvarıyorum, izlemediyseniz hemen izleyin, Code Geass ve Code Geass R2. Bakın varım yoğum üstüne kefilim, harcıyacağınız her bir dakikaya değer !!
izlemeyeni dövüyoruz değil mi kaan :D

izlemeyeni dövüyoruz değil mi kaan :D

Dövmek değil, işi şakaya vurmaya gerek yok. Sadece tavsiye edelim biz, hakettiği bol abartı ile.

Resmen unutmuşum seriyi, öyleki ilk ne zaman izledim hatırlamıyorum bile. Ve şuanda kendimden utanıyorum, ne kadar saçma sapan şeyler yazmışım ileri geri bu seri ile ilgili diye. Nasıl bir ruh hali içindeymişim bu seriyi puanlarken ve fazla iyi değil derken. Tekrardan söylüyorum ve dediğimin de arkasındayım, güncel ve yeni çıkan animelerin hemen hemen hepsinden kat kat daha iyi bir yapım.

Dövmek değil, işi şakaya vurmaya gerek yok. Sadece tavsiye edelim biz, hakettiği bol abartı ile.

Resmen unutmuşum seriyi, öyleki ilk ne zaman izledim hatırlamıyorum bile. Ve şuanda kendimden utanıyorum, ne kadar saçma sapan şeyler yazmışım ileri geri bu seri ile ilgili diye. Nasıl bir ruh hali içindeymişim bu seriyi puanlarken ve fazla iyi değil derken. Tekrardan söylüyorum ve dediğimin de arkasındayım, güncel ve yeni çıkan animelerin hemen hemen hepsinden kat kat daha iyi bir yapım.
o zaman söyle diyeyim ben uykumdan feragat edip izlediğim bir kaç seriden biriydi kesinlikle izlenmesi gereken serilerden biri bana göre.
finali çok düşündürücüydü at arabası üzerine gitmeleri falan

o zaman söyle diyeyim ben uykumdan feragat edip izlediğim bir kaç seriden biriydi kesinlikle izlenmesi gereken serilerden biri bana göre.
finali çok düşündürücüydü at arabası üzerine gitmeleri falan

Onları konuşmayalım burda, çok zor değil aslında sonucu anlamak kaldıki tüm dünya çapında tartışılmış bir son. Ama dediğim gibi burda konuşup 50 bölümlük seriyi mahvetmeyelim.

Onları konuşmayalım burda, çok zor değil aslında sonucu anlamak kaldıki tüm dünya çapında tartışılmış bir son. Ama dediğim gibi burda konuşup 50 bölümlük seriyi mahvetmeyelim.
3.sezonuda var biliyorsun değil mi ? ama bir kaç ayda bir çıkacakmış sanırım yeni bölümler.

Kaya şiddete çok meyillisin tedavi görmen lazım :( Her şeyde bir dövmeler bir havalar bir nefes almalar falan ne öyle len ?

3.sezonuda var biliyorsun değil mi ? ama bir kaç ayda bir çıkacakmış sanırım yeni bölümler.

Bir yerlerde duymuştım sanırım, mangada görmüştüm code geass'lı ama seriyi tekrar etmeden başlamak istemedim. Araştırırım olmazsa, ama lulu ve C.C yoksa ilgilendirmez beni dürüst olmak gerekirse.

Geri